bitimine dört gün kala 10 Ağustos Unpacked etkinliği, Galaxy Z Kat 4 ve Flip 4 ortaya çıkacak, Samsung’un isteyeceği en son şey, internetin her yerine sıvanmış uygulamalı görüntüler, ancak ne yazık ki şirket için tam olarak olan buydu.

twitter kullanıcısı @noh_tech hem Z Fold 4 hem de Flip 4’ün gerçek dünya görüntülerini yayınladı. Fotoğrafları nereden aldığı belli değil ama daha öncekilerle aynı çizgide oldukları düşünülürse yasal görünüyorlar. sızdırılmış resimler ve tasarım söylentileri.
Fold 4 ve Flip 4’ün eski modellerle aynı genel görünümü koruduğu söyleniyor. En iyi katlanabilir telefonlar.

Sızıntıların söylediği gibi, Fold 4 tek menteşeli bir tasarıma sahip gibi görünüyor, bu da bence ona daha uyumlu bir görünüm veriyor. Dış ekran biraz daha geniş görünüyor, bu da Fold 4’ün daha geniş en boy oranlarına sahip olacağını söyleyen sızıntılarla aynı hizada. Kırışıklığı tespit etmek çok zor, bu da daha az belirgin bir iç ekran kırışıklığı hakkındaki raporların tam olarak paranın üzerinde olduğu anlamına geliyor.

Sırada, Haziran ayında uygulamalı görüntülerin ortaya çıktığı Flip 4 var. Bu cihaz ayrıca öncekinden daha ince bir menteşeye sahip görünüyor ve Samsung da çerçeveleri biraz kısaltmış olabilir. Dış ekranın 1,9 inçten 2,1 inç’e büyüdüğü söyleniyor ve ekran biraz daha büyük görünüyor.

Genel olarak, Samsung, yaklaşmakta olan katlanabilir telefonlarının tasarımını iyileştirmek için ince değişiklikler yapmış gibi görünüyor. Daha büyük değişiklikler kaputun altında olacak. Örneğin, her iki telefon da Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 tarafından desteklenecek ve yerini alacak modellerden çok daha hızlı. Fold 4’ün ayrıca yeni kamera sensörlerine sahip olduğu söyleniyor, oysa Flip 4 daha etkileyici pil ve şarj özelliklerine sahip olabilir.
Cihazlar veya en azından Flip 4, bir eski modellerden biraz daha pahalı. Ön sipariş rezervasyonları artık yayında ve size özel teklifler sunacak.

telefon-1