10 Ağustos, teknoloji topluluğu için heyecan verici bir gün olacak. Bu tarihte, Samsung bir sonrakini tutacak İki yeni telefonu görücüye çıkarmasını beklediğimiz ambalajsız etkinlik, Galaxy Z Flip 4 ve En yeni akıllı saat serisi Z Fold 4, Galaxy Watch 5 ve yeni Pro kulaklıklar, Galaxy Buds 2 Pro.

Samsung’un yeni katlanabilir telefonları ve akıllı saatlerinin olası özellikleri hakkında birçok söylenti ortaya çıktı. Ancak teknoloji devinin yeni Pro kulaklıkları için aynı şeyi söyleyemeyiz. Eh, en azından şimdiye kadar bunu söyleyemezdik.

tarafından yeni bir rapor WinFuture (aracılığıyla MySmartPrice) Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy Buds 2 Pro için iddia edilen pazarlama resimlerini ve özelliklerini sızdırdı.

Buna göre Galaxy Buds 2 Pro, Aktif Gürültü Önleme kapalıyken tek bir şarjla yaklaşık sekiz saat dayanabilecek. Şarj kutusunu eklediğinizde, Galaxy Buds 2 Pro kullanıcıları, kılıfı şarj etmeden önce yaklaşık 29 saatlik dinleme süresine sahip olacaklar. Ne yazık ki, ANC açıkken Galaxy Buds 2 Pro’nun ne kadar pil ömrüne sahip olacağı şu anda bilinmiyor.

Samsung’un en yeni kulaklıkları, Bluetooth’un önceki sürümlerine kıyasla daha düşük enerji tüketimi ve daha güvenli ve daha iyi bir bağlantı sunan Bluetooth 5.3’ü destekleyecek.

Ayrıca, Galaxy Buds 2 Pro, daha iyi arama netliği için en üst düzey ses kalitesi ve birden fazla mikrofon sunması gereken daha küçük 10 mm sürücülerle donatılmış olarak gelecek. Karşılaştırıldığında, Galaxy Buds Pro, her tomurcukta 11 mm ana sürücüye ve ses spektrumunun üst ucu için yapılmış 6,5 ​​milimetre daha küçük bir sürücüye sahip 2 yollu hoparlörlere sahiptir. Samsung, yakında çıkacak olan kulakiçi kulaklıklarına 360 derecelik ses desteğini de ekleyecek.

Ayrıca, kendine saygılı tüm kulaklıklar gibi, Galaxy Buds 2 Pro, ortam gürültüsünün kulağınıza girmesine izin veren ve çok fazla trafiğe sahip yoğun bir caddede yürüyor veya koşuyorsanız kelimenin tam anlamıyla hayatınızı kurtarabilecek Şeffaflık modu ile donatılmış olarak gelecek.

Samsung’un yeni kulakiçi kulaklıkları da IPX7 derecesi ile suya dayanıklı olacak. Bu, kulaklıkların yarım saat boyunca 1 metreye kadar tatlı suya herhangi bir hasar vermeden dayanabileceği anlamına gelir.

Gördüğümüz kadarıyla Galaxy Buds 2 Pro hiç şüphesiz umut verici görünüyor, peki ya fiyatı? Samsung, en yeni ve en büyük gerçek kablosuz kulaklıkları için sizden kaç dolar ödemeyi planlıyor? Eh, yakın zamanda yaptığımız gibi Galaxy Buds 2 Pro muhtemelen 229.99 dolara mal olacak. WinFuture’un raporuna göre üç renkte sunulacaklar: Zenith Grey, Bora Purple ve Zenith White.

Bununla birlikte, zaten güzel bir kulaklığınız varsa ancak yeni bir akıllı telefon veya yeni bir akıllı saat için pazardaysanız, muhtemelen artık bir Galaxy Z Flip 4, Z Fold 4 veya Galaxy Watch rezerve edebileceğinizi bilmek isteyeceksiniz. 5, Samsung’un Unpacked etkinliğinden hemen önce. Hatta bu süreçte bazı tatlı ikramiyeler alacaksınız. Bu nedenle, üst düzey, amiral gemisi düzeyinde bir akıllı telefon veya akıllı saat arıyorsanız, şimdi bir tane satın alma zamanı.telefon-1