Sony’nin LinkBuds S’si, piyasadaki en rahat gerçek kablosuz kulaklıklardan bazılarıdır. Bunun büyük bir kısmı, tomurcuk başına sadece 4,8 gramlık hafif yapılarına borçludur, ancak bu hafif ve havadar his normalde 199,99 $ gibi yüksek bir fiyat etiketi ile gelir. Bununla birlikte, LinkBuds S şu anda 148$’a satışta. Amazon ve B&H Photo, En iyi satın alım ayrıca onları 149,99 $’a yakın bir indirime soktu.

Yaklaşık 50$’lık bu indirimler, aktif gürültü engelleme ve LDAC desteği sunan bu harika tomurcuklarda şimdiye kadar gördüğümüz en iyi indirimler. Size daha uzun dinleme seansları için daha rahat bir uyum sağlayabilecek kulaklıklar için pazardaysanız, bu birden fazla satıcıda bunları siyah veya beyaz olarak seçebilirsiniz. (Best Buy ayrıca özel bir çöl kumu rengi taşır.)


Sony LinkBuds S

Sony’nin bu su geçirmez kulakiçi kulaklıkları, ortamınıza bağlı olarak ortam sesi ve gürültü engelleme arasında otomatik olarak geçiş yapabilir ve ayrıca LDAC kayıpsız ses codec bileşeni için destek sunar.

LinkBuds S konforu, sesi ve kaliteli şeyleri gerçekten güzel bir şekilde yapsa da, mükemmel değiller. Bu kulaklıklardan en büyük eksiklik, durumlarının kablosuz şarjdan yoksun olması, yalnızca onları doldurmak için bir USB-C kablolu desteği desteklemesidir. Cihazları takmaya alışkınsanız, bu bir anlaşma kırıcı olmayabilir, ancak normalde 199,99 dolara mal olan kulaklıklar için kesinlikle bir dezavantaj. Ses kalitesi Sony WF-1000XM4 kadar olmasa da LinkBuds S bu satışla çok daha ucuza geliyor.

LinkBuds S ile rahatlığa ek olarak elde ettiğiniz şey, LDAC desteğidir – diğer birçok yeni premium kulaklıkta hala fena halde eksik olan bir şey. LDAC herkes için gerekli hissetmeyebilir, ancak Android telefonlarla eşleştirildiğinde gelişmiş ses kalitesinin gizli sosudur ve müzikte daha zengin ayrıntıları ortaya çıkarır. LinkBuds S, en fitness odaklı tomurcuklar olmasa da (merhaba, Beats Fit Pro), ter ve suya dayanıklılık için IPX4 derecesine sahiptirler. Tüm bunlar, bu yeni düşük fiyata kesinlikle daha çekici.genel-2