Samsung Galaxy A23 5G özellikleri lansmandan önce çevrimiçi olarak yayınlandı

Kapat

SAMSUNG yeni nesil katlanabilir akıllı telefon serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor – yakında Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 Galaksi Ambalajsız Uygun fiyatlı telefonlar, amiral gemisi cihazlar gibi büyük kar marjları sunmuyor, ancak Samsung Galaxy A ve M serisi dahil olmak üzere bütçeye uygun akıllı telefonlar, şirketin cep telefonu işinin ayrılmaz bir parçası olmaya devam ediyor.

SamMobile tarafından yayınlanan bir rapora göre, Güney Kore merkezli teknoloji devinin, uygun fiyatlı Galaxy A23 5G cihazını Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ün piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra piyasaya sürmesi bekleniyor. bütçe dostu 5G telefon, ancak yaklaşmakta olan ahizenin bazı temel özelliklerini ortaya çıkardı.

Samsung Galaxy A23 5G beklenen kullanılabilirlik
Rapora göre, Samsung Galaksi A23 5G akıllı telefonun Siyah, Mavi, Pembe Altın ve Beyaz olmak üzere en az dört farklı renkte gelmesi bekleniyor. Cihaz zaten listelenmiş Bluetooth SIG, FCC ve diğer düzenleyici kurumlar. Galaxy A23 5G’nin başlangıçta piyasaya sürülmesi bekleniyor. Avrupa 300 € (kabaca 24.300 Rs civarında) ve şirket sonunda ahizeyi ABD dahil diğer pazarlarda piyasaya sürebilir.

Samsung Galaxy A23 5G’nin beklenen özellikleri
Yaklaşan akıllı telefonun, selfie kamerasını Infinity-V çentiğinde barındıracak 6.6 inç FHD+ ekrana sahip olması bekleniyor. Samsung Galaxy A23 5G tarafından desteklenecek Aslanağzı 8 GB’a kadar desteklenen 695 işlemci Veri deposu ve 128 GB’a kadar dahili depolama (microSD kullanılarak 1 TB’a kadar genişletilebilir).

Galaxy A23’ün, aşağıdakileri içeren dörtlü bir arka kamera kurulumuna sahip olması muhtemeldir – 50MP birincil kamera OIS desteği, 5MP ultra geniş lens, 2MP derinlik sensörü ve 2MP makro atıcı. Akıllı telefon ayrıca özçekimler ve görüntülü aramalar için 8 MP ön kameraya sahip olacak.

Ayrıca cep telefonu, genellikle daha pahalı Samsung cihazlarında bulunan bir özellik olan 25W hızlı şarjı da destekleyecek ve Android 12 tabanlı One UI 4.1’i önyükleyecek. Bağlantı için Bluetooth 5.1 ve 5G, diğerleri arasında ve cihazın 200 gramın altında olması bekleniyor. .

FacebookheyecanLinkedin
genel-9