Tekrar yola çıktık bayanlar baylar. Moto Razr 2022 için lansman etkinliğinin ani son dakika iptalinden sonra, Motorola bize dört gözle bekleyeceğimiz yeni bir tarih verdi – 11 Ağustos.

İçinde Weibo’da yayınla, popüler bir Çin mikroblog sitesi olan Chen Jin (Motorola ve Lenovo mobil başkanı), Moto Razr 2022 için resmi lansman etkinliğinin 11 Ağustos’ta gerçekleşeceğini duyurdu. Bu bilgiler o zamandan beri GSMArena tarafından yeni bir makale.

Jin ayrıca Moto Razr 2022’nin cihazın dış ekranında lansman etkinliğinin tarih ve saatini gösteren çok şık bir resmini yayınladı. Şimdi Motorola X30 Pro’nun da Razr 2022 ile birlikte piyasaya sürülmeye hazır olduğunu belirtmek için iyi bir an olabilir, ancak görünüşe göre ikincisi tüm ilgiyi kendisi için çalmış.

Moto Razr 2022 ve X30 Pro’nun 2 Ağustos’ta Çin’de resmi olarak piyasaya sürülmeye ayarlandığı belirtilmelidir. Razr 2022’nin en büyük rakibi olan Samsung Galaxy Z Flip 4’ün 10 Ağustos’ta resmi olarak tanıtılacağı düşünüldüğünde, tarih bir anlamda stratejikti. Önceki programa göre, Motorola’nın katlanabilir modeli ilk çıkışını Z Flip 4’ten tam bir hafta önce yapacaktı.

Şimdi, Moto Razr 2022 lansman etkinliği, Galaxy Z Flip 4’ün lansmanından sonraki gün gerçekleşecek. Söylemeye gerek yok ki, bu, Motorola’nın katlanabilir pazarın tartışmasız lideri Samsung’a karşı durma arzusunu doğruluyor.

Referans olarak, olayı geri çekme kararının arkasındaki nedenler hiçbir zaman açıklanmadı. Çoğu analist, iptalin, ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi’nin resmi ziyaretiyle kaynama noktasına ulaşan Çin ve Tayvan arasındaki artan jeopolitik gerilimlerin sonucu olduğunu düşünüyor. Görünüşe göre siyaset, teknoloji meraklıları için bile sorun yaratıyor.telefon-1