KRAFTON, Inc., geliştiricinin bugün Kore fantezi romanı ‘The Bird That Drinks Tears’a dayanan isimsiz bir oyun projesi üzerinde çalıştığını açıkladı. Roman, Kore’de milyonlarca kopya satarak en çok satan fantastik roman yazarları arasında yer alan Kore fantezi romanları türünde popüler bir yazar olan Yeong-do Lee tarafından yazılmıştır.

Geliştiriciler, romanı bir oyuna çevirmek için 2021’de Hollywood konsept sanatçısı Iain McCaig’i işe aldı. McCaig, Star Wars, The Avengers ve Terminator gibi seriler için karakter görselleştirme çalışmalarıyla tanınır. Geliştiriciler ayrıca oyunun resmi internet sitesi Bu, önemli roman karakterleri ve ortamları içeren konsept sanatını sergiliyor. Gözyaşı İçen Kuş romanının hayranları çevreyi ve romanın İnsan, Rekkon, Tolebi ve Nhaga olmak üzere dört ırkını hemen tanıyacaktır.

İşte KRAFTON’un isimsiz projesi için paylaştığı kısa bir açıklama.

Bu iddialı proje, benzersiz ve canlandırıcı fantezi yarışları, güzel, unutulmaz manzaraları ve sürükleyici, sürükleyici ve dokunaklı hikayeleriyle Gözyaşı İçen Kuş’un orijinal fantezi evrenini hayata geçirmeyi amaçlıyor.

Tam bir açıklamayı ne zaman bekleyebileceğimize veya bunun hangi platformları hedeflediğine dair bir haber yok, ancak PC ve mevcut nesil (PS5, Xbox Series X|S) platformlarına geleceği iyi bir tahmin.

Son olarak, KRAFTON, bu oyunu yaratmalarına yardımcı olmak için ‘dünyanın en iyi geliştirme yeteneğini agresif bir şekilde işe aldığını’ duyurdu. KRAFTON’un isimsiz fantazi projesi hakkında daha fazla bilgi için, onların filmlerine göz atmayı unutmayın. İnternet sitesi.oyun-6