Genshin Impact’i birkaç günden fazla oynamış olan herkes, ana önceliğiniz karakter oluşturmaksa, zamanınızın çoğunu harcayacağınız yerin Alan Adları olduğunu bilir. Bu nedenle, sürüm 3.0’ın şüphesiz çiftçiliğe bölgeye özgü öğeler ekleyeceği gerçeği göz önüne alındığında, bu sızıntı önemli. twitter kullanıcısı GenshinLeaksFr Sumeru’nun yeni Etki Alanlarının içeride nasıl göründüğünü tam olarak gösteren üç ayrı video yükledi.

Sızan Etki Alanlarının her biri, farklı bir karakter oluşturma malzemesine odaklanır – eserler, Yetenek kitapları ve silah yükseliş öğeleri. Aynı dünyevi Sumeru temasını paylaşsalar da, Domain odalarının üçü de benzersizdir. Üç video, uzun bir klip yapmak için bir araya getirildi ve bunu kendiniz de görebilirsiniz. bu Reddit konusu.

Bu görüntü muhtemelen sürüm 3.0 için mevcut kapalı betadan geliyor ve içinde GenshinLeaksFr, yayınlanmamış beş yıldızlı Dendro yay kullanıcısı Tighnari olarak Etki Alanlarında dolaşıyor. Her birinde, başlangıç ​​platformundan zorlukların gerçekleştiği ana alana yürürler. Yine de, aslında herhangi bir savaşın veya Etki Alanlarının tamamlandığını göremiyoruz.

Yakında çıkacak Sumeru karakter afişlerinde Primogemler harcamayı planlıyorsanız, bu odalar büyük olasılıkla sıkışıp kalacağınız yerlerdir. Tighnari, Collei ve Dori’nin en iyi eser setlerinden bazılarını Sümeru’dan alacağını varsaymak çok zor değil. Ve Mondstadt, Liyue ve Inazuma gibi belirli ana alanlarda karşılaşılan tüm karakterlerde olduğu gibi, Yetenek seviye atlama kitaplarının bölgede de bulunacağı garanti edilir.

Yayınlanmadan önce yeni güncellemenin daha fazlasını görmek istiyorsanız, Genshin Impact 3.0 güncellemesi hakkında, oynanış ince ayarları, Sumeru harita boyutu, gelecekteki karakterler ve daha fazlası dahil bildiğimiz her şey burada.oyun-2