PC’de Formula 1 yarışları çok daha sosyalleşmek üzere, F1 22 cross-play ağustos ayının sonlarında gelecek. Daha da iyi haber şu ki, yarış oyununun yeni çapraz oynama işlevini, ilki bugün 5 Ağustos’ta başlayacak olan iki test oturumu sırasında deneyebilirsiniz.

İki test oturumu 5 – 7 Ağustos ve 12 – 14 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bu hafta sonları, PC’deki F1 22 oyuncuları, F1 hayranlarıyla PlayStation ve Xbox konsollarındaki F1 hayranlarıyla ikisinden biri aracılığıyla oynayabilecekler. Buhar veya Menşei.

F1 22’de Sosyal Yarış ve İki Oyunculu Kariyer Modlarında çapraz oyun çalışır. Katılmak için, ‘oyun seçenekleri’ altındaki ‘ayarlar’ menüsünden çapraz oynamayı etkinleştirmeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra, Social Race’deki tüm platformlarda diğer oturumlara katılabilecek ve oyuncuları oturumunuza davet edebileceksiniz.

F1 22’de ayrıca, yakın zamanda yarıştığınız herkesi arkadaş listenize ekleyebileceğiniz F10’a basarak erişebileceğiniz bir Arkadaş Merkezi vardır.

EA Sports, F1 22’nin çapraz oyun özelliğinin tam olarak kullanıma sunulması için kesin bir tarih vermedi – muhtemelen bu ilk iki hafta sonunun ne kadar iyi geçtiğine ve topluluğun bununla ilgili herhangi bir ciddi sorun keşfedip keşfetmediğine bağlı olacaktır.

Oyun hakkında daha fazla bilgi için F1 22 incelememize göz atın veya oyunun en ünlü pisti için her şeyi sırayla almak için en iyi F1 22 Monaco kurulumu için önerilerimize göz atın. PC’nizin göreve uygun olduğundan emin olmak için F1 22 sistem gereksinimlerini de gözden geçirmek isteyebilirsiniz.oyun-2