Crossbeats Ignite Grande akıllı saat Hindistan’da piyasaya sürüldü. Crossbeats Ignite Grande Hindistan’da piyasaya sürüldü. Akıllı saat, Bluetooth arama, SpO2 izleyici ve 60 Hz yenileme hızına sahip 1,75 inç ultra HD LTPS ekran gibi özelliklerle birlikte gelir. Ignite Grande, kan basıncını, kalp atış hızını ve SpO2’yi izlemek için çeşitli sağlık ve fitness özelliklerine sahiptir. Crossbeats’in giyilebilir cihazında bir Realtek 8763 yonga seti bulunur ve dahili bir hoparlör ve mikrofon ile birlikte gelir. Saat, Crossbeats tarafından Snapcharge özelliğini alıyor ve şirket, yedi güne kadar pil ömrü ve Bluetooth aramasıyla iki güne kadar pil ömrü talep ediyor.

Hindistan’da Crossbeats Ignite Grande fiyatı

Crossbeats Ignite Grande, Rs’de fiyatlandırıldı. 3.499. Akıllı saat, Arctic Blue, Graphite Grey ve Sapphire Black renk çeşitleriyle geliyor. Crossbeats’in giyilebilir ürünü henüz satışa çıkmadı ve kullanıcılar, ekranda ‘Beni Bildir’ düğmesini tıklama seçeneğine sahipler. resmi internet sitesi Saat satın alınabilir olduğunda haberdar olmak için.

Ignite Grande ayrıca Amazon Hindistan’dan satın alınabilecek.

Crossbeats Ignite Grande teknik özellikleri

Crossbeats Ignite Grande, 60Hz yenileme hızına ve 320×385 piksel çözünürlüğe sahip 1,75 inç inç ultra HD LTPS ekrana sahip. Giyilebilir cihaz, kan basıncı izleyici, kalp atış hızı monitörü ve SpO2 izleyici dahil olmak üzere birden fazla sağlık ve fitness özelliği izleyicisiyle birlikte gelir.

Daha önce de belirtildiği gibi, Crossbeats Ignite Grande, bir Realtek 8763 yonga seti tarafından desteklenecek ve Bluetooth üzerinden sesli aramalar için dahili bir hoparlör ve mikrofon ile birlikte gelecek. Akıllı saat ayrıca tek tıklamayla eşleştirme gibi özelliklerle birlikte gelir.

Pil için Crossbeats Ignite Grande, Crossbeats’in Snapcharge özelliğini barındırır. Şirket, Ignite Grande için yedi güne kadar pil ömrü talep ediyor. Bluetooth araması ile kullanıcılar iki güne kadar pil ömrü bekleyebilirler.
genel-8