Ev sinema sisteminizi kurmak için kötü 4K TV fırsatları diye bir şey yoktur, ancak modern tüketici teknolojisinin üretebileceği en iyi görüntülerden birini istiyorsanız, OLED TV fırsatları dikkatinizi vermeniz gereken yerdir. LG G1 Serisi OLED Evo TV’nin 55 inçlik modeli şu anda Best Buy’da büyük bir indirim görüyor. Şu anda, onu sadece 1.000$’a alabilirsiniz; bu, normal fiyatı olan 1.400$’dan 400$’lık büyük bir tasarruftur. Ücretsiz gönderim, 30 ücretsiz FuboTV Pro günü ve üç aylık ücretsiz Apple TV+ gibi satın alma işleminize dahildir.

55 inç LG OLED Evo TV’yi neden satın almalısınız?

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı TV teknolojisi var. Aslında, pek çoğu, en iyi TV’lerden birinin izini sürme ihtimali biraz bunaltıcı olabilir. Ancak OLED teknolojisi, ekrandaki her pikselin bağımsız olarak açılıp kapanmasına izin verdiği için bir televizyonda bulabileceğiniz en iyi görüntülerden birini üretebilir. Bu, içeriğinizi sekiz milyondan fazla pikselde hayata geçiren mükemmel siyahlar, zengin renkler ve sonsuz kontrast oluşturur. LG G1 Serisi OLED Evo TV, en sevdiğiniz içeriklerin tümüne daha parlak, daha keskin bir izleme deneyimi getiren yeni nesil OLED panelden yararlanarak bunun üzerine inşa edilmiştir.

LG G1 Serisi OLED TV, Google Asistan ve Alexa ses kontrol entegrasyonu, eski içeriği mükemmel bir şekilde yükselten ve sunmak için izlediğiniz içerik türünü tanıyan AI işlemciler dahil olmak üzere modern bir akıllı TV’de bulmayı bekleyebileceğiniz tüm avantajlara sahiptir. mükemmel ses karışımı ve mobil cihazınızdan TV’ye içerik paylaşmayı kolaylaştıran Magie Remote ile. Hızlı tepki süreleri ve hızlı aksiyon sırasında daha iyi görüntü kalitesi sağlayan Nvidia G-Sync ve FreeSync teknolojilerine sahip olduğu için oyuncular için de harika bir TV yapar. Ayrıca, içerik ihtiyaçlarınıza en uygun akış hizmetlerinden herhangi birini kırmak için harika bir TV yapar.

Bulabileceğiniz en iyi Best Buy TV fırsatlarından biri olan 55 inç LG G1 Serisi OLED Evo 4K akıllı TV şu anda sadece 1.000 ABD Doları. Bu, normal fiyatı olan 1.400$’a kıyasla 400$’lık bir tasarruf anlamına gelir ve hatta satın aldığınızda ücretsiz kargo ve üç aylık ücretsiz Apple TV+ alırsınız.


genel-19