Arcade1Up, bir Marvel vs. Capcom 2 ev arcade kabini ortaya çıkardı ve hayranların onu almak için uzun süre beklemesi gerekmeyecek. Arcade1Up’ın Marvel vs. Capcom 2 kabini bu sonbaharda piyasaya çıkıyor. ön siparişlerle ilgili bildirimler için şimdi kaydolun8 Eylül’den itibaren satışa sunulacak. Kesin bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak kabin ön sipariş tarihinden “birkaç hafta” sonra satışa sunulacak.

Arcade1Up, Street Fighter ve Mortal Kombat serilerindeki sevilen klasik dövüş oyunları ile ilk Marvel vs. Capcom’u konu alan dolapları piyasaya sürse de, yakında çıkacak olan kabine tartışmasız en heyecan verici olanı. Marvel vs. Capcom 2, özellikle rekabetçi dövüş oyunu sahnesinde, tüm zamanların en iyi dövüş oyunlarından biri olarak geniş çapta övülüyor.

İlk lansmanından bu yana yirmi yıldan fazla bir süre geçmesine rağmen, insanlar hala Marvel vs. Capcom 2’yi rekabetçi bir şekilde oynuyor. Bu hafta sonu Evo 2022 turnuvasında olmayacak olsa da, Evo’nun 2002’deki açılış turnuvasından başlayarak dokuz yıl boyunca kadroda görünen etkinlikte uzun zamandır bir fikstürdü.

Marvel vs. Capcom Arcade1Up kabini

Marvel vs. Capcom 2 rekabet sahnesi, yeni kabine ve Wi-Fi çok oyunculu desteğine bağlı olarak ilgide bir artış görebilir. Kontrol panelinde iki set çubuk ve düğme olduğundan, yerel çok oyunculu modda bir arkadaşınıza karşı da oynayabilirsiniz. Kabinede 56 savaşçıdan oluşan tam kadro yer alacak.

Marvel vs. Capcom 2, şüphesiz yeni kabinin en heyecan verici yönü, ancak her zamanki gibi kabine bir sürü başka oyun önceden yüklenmiş olacak. Marvel vs. Capcom 2 dahil olmak üzere, dizilişte sekizi dünya çapında çevrimiçi çok oyunculu oyunu destekleyen sekiz oyun bulunuyor:

  • Marvel, Capcom’a Karşı
  • Marvel, Capcom’a Karşı 2
  • Marvel Süper Kahramanları, Street Fighter’a Karşı
  • X-Men, Street Fighter’a Karşı
  • Marvel Süper Kahramanları
  • Atomun X-Men Çocukları
  • X-Men Mutant Kıyameti
  • Taşların Savaşında Marvel Süper Kahramanları

Beş fitlik kabin (yükselticili) yepyeni Marvel vs. Capcom 2 sanatına, ışıklı bir seçim çerçevesine ve 17 inç ekrana sahiptir. Daha önce bir Arcade1Up kabini satın almadıysanız, kabini hareket ettirmeniz gerektiğinde montajı ve demontajı çok kolay olduğundan emin olabilirsiniz.

Bu, Arcade1Up’ın Marvel vs. Capcom serisi etrafında dönen bir kabini piyasaya ilk çıkışı değil, ancak ikonik Marvel vs. Capcom 2’yi içeren ilk kabin. İlk Marvel vs. Capcom kabini (üretilmiyor) beş oyun içeriyordu. –Marvel vs. Capcom: Clash of the Heroes, Marvel Super Heroes vs. Street Fighter, Marvel Super Heroes, X-Men vs. Street Fighter ve War of the Gems’de Marvel Super Heroes. Yani evet, buna da sahipseniz, aynı oyunlardan bazılarını alıyorsunuz, ancak Marvel vs. Capcom 2’yi seviyorsanız, dizideki diğer oyunlar muhtemelen sadece güzel bonuslardır.

Ayrıca sekiz oyunla birlikte gelen bir Arcade1Up Marvel vs. Capcom oyun masası var. Bu hala mevcut ve şu anda 300$’a şu adresten alabilirsiniz: Amazon ve En iyi satın alım.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1