Yazacak bir şey var mı? Gelişmiş elektronik tablo becerileriniz üzerinde mi çalışıyorsunuz? Microsoft 365’e yatırım yapma zamanı! Microsoft, Office paketini bir abonelik hizmetine dönüştürdüğünden, yatırım yapmaya devam etmek gözle görülür şekilde daha pahalı hale geldi. Programları sevdiğinizi ancak para harcamaktan nefret ettiğinizi biliyoruz, bu nedenle en düşük fiyatlarla bulabileceğiniz en iyi yerleri topluyoruz. . Kullanılabilir birkaç seçenek ve kaydetmenin birkaç yolu vardır ve bu gönderiyi bulduğumuz yenileriyle kesinlikle güncelleyeceğiz.

Yatırım yapmaya değer olup olmadığından emin değil misiniz? Uzun zamandır bunu bir pazarlık olarak gördük ve abonelik hizmetinin güzelliği, Microsoft’un programları sürekli olarak yeni güvenlik özellikleri, zaman yönetimi özellikleri ve daha fazlasıyla güncellemesi anlamına geliyor.

Microsoft 365’in birçok farklı varyasyonu vardır, ancak hepsinin bazı ortak noktaları vardır. Birincisi, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook ve OneDrive dahil olmak üzere çok çeşitli programlara erişiminiz olduğu açıktır. Aslında, OneDrive üzerinden genellikle kişi başına yaklaşık 1 TB depolama alanı elde edebilirsiniz ve ödediğiniz abonelik, erişiminizi kaç kişinin paylaşabileceğini belirler.

Microsoft 365 ile ilgili en iyi şeylerden biri, bugünlerde ne kadar uyumlu olduğudur. Artık sadece bir Windows PC ile sınırlı değil. Bu programları PC veya Mac’te veya hatta iOS ve Android gibi mobil platformlarda kullanabilirsiniz. Bu, seçtiğiniz abonelik ne olursa olsun geçerlidir, ancak bazılarının kısıtlamaları olabilir, bu nedenle ince baskıyı okumak isteyeceksiniz.

En İyi Microsoft 365 Kişisel Fırsatları:

En İyi Microsoft 365 Aile Fırsatları:

Altı kişiye kadar.

En İyi Microsoft 365 İş Anlaşmaları:

Diğer 365 aboneliklerine çok benzer olsa da, küçük işletmeler için tasarlanan bu abonelikle birkaç ekstra özellik elde edersiniz. Örneğin, abonelik gerçekten yalnızca bir kişi için iyidir, ancak 300 kişiye kadar olan bir işletmeyi kapsayabilecek bir lisans alırsınız. Ayrıca, tüm standart uygulamalarla birlikte gelirken, Business Bookings ve Microsoft Teams, Sharepoint ve Exchange gibi bazı ekstra hizmetler de alırsınız.

Diğer Microsoft 365 Anlaşmaları:

Öğrenci veya öğretmenseniz, Microsoft’un Microsoft 365’i ücretsiz olarak veren program (yeni sekmede açılır). Bu sayfaya göz atın ve uygun olup olmadığınızı görmek için resmi okul e-postanızı kullanın.genel-20