Ne bilmek istiyorsun

  • Twitch yayıncısı ve Halo 2 hız koşucusu JerValiN, bir zamanlar imkansız olduğuna inanılan bir şeyi başarmayı başardı: Efsanevi zorlukta tüm Kafatasları açıkken (oyunculara avantaj sağlayan Envy dışında) Ölümsüz Halo 2 koşusu.
  • JerValiN, bu mücadeleyi başarıyla tamamlayarak, popüler Twitch yayıncısı MoistCr1TiKaL tarafından Halo 2 LASO’yu ölmeden yenmek için verilen 20.000 dolarlık ödülü tamamladı.
  • Koşu altı saat, 29 dakika ve 44.17 saniye sürdü ve ustaca ve metodik bir oyun ile atlamaların ve aksaklıkların inanılmaz derecede ustaca kullanılmasını içeriyordu.

Halo 2 kampanyası, Twitch yayıncısı ve Halo speedrunner’ı haftalarca öğüttükten sonra JerValiN Sonunda internetin bir zamanlar imkansız olduğunu düşündüğü bir şeyi başarmayı başardı: Oyunun tüm Kafatasları açıkken (Master Chief’e görünmezlik pelerini sağlayan Envy Skull hariç) Efsanevi zorlukta herhangi bir ölüm olmadan tamamlanmış bir çalışması. Başka hiçbir oyuncu bu başarıya ulaşmayı başaramadı, yani JerValiN resmi olarak oyun tarihine geçti.

Halo 2 LASO’yu ölmeden yenmek için topluluk çapındaki yarış, popüler Twitch yayıncısı MoistCr1TiKaL ile başladı. meydan okumayı tamamlamak için 5.000 $ ödül verdi Haziran ayı sonlarında, o zamanlar 20.000 dolara yükseltildi Temmuzda. Meydan okumayı düzinelerce kez denedikten sonra, JerValiN sonunda Halo 2’nin kampanya sistemleri, aksaklıkların ve atlamaların akıllıca kullanımı, ustaca ve metodik oyun ve bir miktar şansla ilgili uzman bilgisi ile bitirmeyi başardı.genel-20