Üretken modderden en yeni Skyrim modlarından biri Trainwiz arkadaşlarınız için yeni hikayeler yaratmaya veya Tamriel evliliğinizin durumunu iyileştirmeye çalışmaz. Hayır, RPG oyunundaki tüm ejderhaları, hiçbiri hariç, Ohio eyaletine dönüştürür. Çünkü neden olmasın. üzerinde kontrol edebilirsiniz heyecan Ohio Draconus’u hareket halinde görmek istiyorsanız, manzarayı mahvediyor ve hepsinde korku uyandırıyor.

Ohio kesinlikle zor bir yıl geçirdi. İlk olarak, 2022’de Elden Ring’in en parlak döneminde, sosyal medyadaki mem sayısı için hareket edemediğiniz Caelid’in harap, vebalı Caelid ülkesi oldu ve şimdi pullu, ölümcül kıyamet habercileriyle eşitleniyor. Ohio’nun ülkesi olduğunda sana hak veriyorum turuncuya dönen nehirler ve sık sık alev almakbazı insanların neden devlete yan gözle bakıp onu ejderhalar ve ıssızlıkla ilgili şakalar için yakıt olarak kullanmaları belki biraz anlaşılabilir.

Ohio hakkında ne hissederseniz hissedin, dev bir Ohio şeklinin gökten düştüğünü, ateş püskürttüğünü, tekrar havaya yükseldiğini ve uçmak için yatay olarak uçtuğunu görmekten gülmemek neredeyse imkansız – inanılmaz sahneler. Ejderha sesini de olduğu gibi bıraktığı için Trainwiz’e sonsuza dek minnettarım çünkü Ohio’nun tüm görkemli ihtişamıyla kükremesini duymaktan daha iyi bir şey yoktur.

Modun sadece bir günde 7.000’den fazla görüldüğü ve yorumcuların modun ne kadar korkunç derecede doğru olduğu hakkında şaka yaptığı NexusMods’ta kesinlikle bir hit oldu. Hatta biri Florida’nın sırada olup olmadığını sordu ve hayatının çoğunu Florida’da geçirmiş biri olarak, bunun gerçekten uygun olacağını rahatlıkla söyleyebilirim.

Daha fazla Skyrim modu arıyorsanız, oyunu tamamen değiştiren uzun zamandır beklenen Skyrim çok oyunculu modu da dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz mükemmel modların sıkıntısı yok.oyun-2