Microsoft, Ağustos ayının başlarında PC ve konsollarda Xbox Game Pass’e ekleyecekleri yeni oyunları açıkladı. İlginç iş simülasyonu Two Point Campus ve Rocket-League-esque Turbo Golf Racing’de bir çift 1. Gün sürümü geliyor. Bu arada aboneler Ghost Recon Wildlands, Expeditions: Rome ve daha fazlasını da dört gözle bekleyebilirler.

Burada Ağustos başındaki PC ve konsol Game Pass oyunlarınız:

Ghost Recon Wildlands (Bulut, Konsol ve PC) – Şimdi mevcut

Devasa, tehlikeli ve duyarlı bir açık dünyada geçen nihai üçüncü şahıs askeri nişancı Ghost Recon Wildlands’ı deneyimlemek için en fazla üç arkadaşınızla bir ekip oluşturun. Bir ABD Özel Kuvvetleri ekibi olan Ghosts, Santa Blanca karteliyle savaşmak ve Bolivya’yı çöküşten kurtarmakla görevlendirildi. Nasıl oynayacağınıza siz karar verirsiniz ve her karar çevrenizdeki dünyayı etkiler.

Shenzhen G/Ç (PC) – 4 Ağustos

Oyuncuları çeşitli bileşenler kullanarak devreler oluşturmaya zorlayan açık uçlu bir programlama bulmaca oyunu. Gerçek dünyadaki elektronik mühendisliğinden ilham alan oyun, oyuncuları dünyanın elektronik üretim başkenti olan yakın gelecekteki Shenzhen’e bir yolculuğa çıkarıyor.

Turbo Golf Yarışı (Bulut, PC ve Xbox Series X|S) – 4 Ağustos

Game Pass ile ilk gün mevcut: Turbo Golf Racing, çevrimiçi sekiz oyuncuya kadar atari tarzı bir spor yarış oyunudur. Turbo motorlu arabanızı sürün, hızlandırın, zıplayın, çevirin ve uçurun. Büyük boy golf toplarına çarpın. Bitiş bayrağına doğru patlayıcı bir koşuda arkadaşlarınızla yarışın.

İki Nokta Kampüs (Bulut, Konsol ve PC) – 9 Ağustos

Game Pass ile ilk günden edinilebilir: Two Point Hospital’ın yapımcılarından bir bükülme ile sim olan Two Point Campus ile hayallerinizdeki üniversiteyi kurun. Vahşi kurslarla dolu bir akademik kurum kurun, personel kiralayın ve çalıştırın.

Pişirme Simülatörü (Bulut, Konsol ve PC) – 11 Ağustos

En iyi yemek pişirme oyunlarından birini oynayın! Her türlü mutfak eşyası ve sehpa ile donatılmış, son derece parlak, gerçekçi bir mutfağın kontrolünü elinize alın. 80’den fazla tarifin kilidini açın ve ustalaşın veya sevdiğiniz her şeyi pişirmek için düzinelerce gerçeğe yakın malzeme kullanın. Gerçek hayat fiziğiyle renklendirilmiş bir simülatör!

Seferler: Roma (PC) – 11 Ağustos

Bu sıra tabanlı RPG’de yabancı toprakları fethederken ve siyasi entrikalarda gezinirken Roma’nın kaderini belirleyin. Praetorianlardan oluşan grubunuzla doğrudan savaşın, lejyonunuzu zafere taşıyın ve her kararın önemli olduğu bir hikayede kendi yolunuzu seçin. Roma’nın geleceğini nasıl şekillendireceksiniz?

Dünya Dışı Ticaret Şirketi (PC) – 11 Ağustos

Mars kolonize edildi. Şimdi, Dünyanın en büyük kurumsal devleri, onu desteklemek için şirketler kurmaya davet edildi. Bu hızlı ekonomik RTS’de piyasaya hakim olma rekabeti şiddetlidir.

Xbox Game Pass, oyunculara ayda 10 dolar karşılığında 100’den fazla oyuna erişim sağlarken, Xbox Game Pass Ultimate ayrıca Xbox Live Gold ve EA Play erişimi sağlar – mevcut konsol ve PC oyunlarının tam listesine buradan göz atabilirsiniz. Microsoft’un sunduğu yeni aboneler ayda sadece 1 $ karşılığında Game Pass Ultimate veya PC için Game Pass.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde hangi Game Pass oyunlarını ele almayı planlıyorsunuz?

Bu yazıda bahsedilen ürünler

<!–

The links above are affiliate links. As an Amazon Associate, Wccftech.com may earn from qualifying purchases.

–>genel-17