Hasbro'nun En Son Marvel Legends Paketi Gerçek Bir İsyandır başlıklı makale için resim

resim: Hasbro

saat San Diego Çizgi Roman birkaç hafta önce, Hasbro Marvel Legends serisi için gelecek olanın kapağını kaldırdı – ve io9 daha yakından bakıyor çizgi romanların en korkunç ortakyaşamlarını içeren yeni bir çoklu paket biçiminde oyuncak rafınızı takip etmeye gelenlerden bazıları.

Yeni paket hikayeye dayanıyor Ayrılık KaygısıEddie Brock nerede Life Foundation’ın beş yeni “kardeş” ortakyaşam ev sahibiyle karşılaşır, oluşturulan Zehir ondan sonra ve Eddie birbirbirinden zorla ayrılmış. Ek olarak Eddieaksiyon figürü seti sadece bu ortakyaşamlardan birkaçını içerir: Riot ve Agony. Çizgi romanlarda her ikisi de Venom’un sahip olduğu güçlere sahipti, ancak Agony zehirli tükürük tükürebilirdi, Riot ise yakındı-Çeyrek dövüş uzmanı, formunu kullanarak çekiç ve topuz yapıyor.

Hasbro'nun En Son Marvel Legends Paketi Gerçek Bir İsyandır başlıklı makale için resim

resim: Hasbro

Üç figürün yanı sıra, çoklu paket üç karakterin tümü için alternatif eller ile birlikte gelir – Venom ve Agony için bir dizi normal yumruk ve bir dev Riot için bıçaklı el. Venom ayrıca alternatif bir kafa içerir: bir tanesi ondan yarı çıkarılan ortakyaşamı betimleyen, Eddie’yi altından ve bir diğeri ise dilini uzatılmış halde gösteren bir heykel.

Marvel Legends Venom Multiplack bu Aralık ayında piyasaya sürülecek ve 78 dolara mal olacak. Kendinizden bir tane istiyorsanız, ön siparişler bugün 1:00’da ön siparişe açılıyor. pm ET, yalnızca Amazon.com’da. Cldaha fazla resim görmek için ilerleyin!


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7