Sahneyle ilgili çok güvenilir bir sızdırıcıya göre Ghost Recon Wildlands’in Ağustos 2022’deki birkaç PlayStation Plus Extra oyunundan biri olma ihtimali yüksek. Bilginin kaynağı Dealabs’ın ünlü isimlerinden Billbil-kun ve onların bilgileri. şimdiye kadar sürekli işarette olmuştur.

PlayStation Plus Extra’da Ghost Recon Wildlands

Ubisoft’un 2017 açık dünya başlığı Ghost Recon Wildlands, hayran kitlesini büyük ölçüde bölen ve o zamandan beri Ghost Recon serisini yeni bir oyun olarak duyurulmadan beklemeye alan Breakpoint’in 2019’da piyasaya sürülmesine kadar seriye son iyi girişti. şimdi.

Ancak, Wildlands’e geri dönmek için bir neden bekliyorsanız, PlayStation Plus Extra veya Premium’daysanız Ubisoft size bir tane verebilir.

Göre Billbil-kun Dealabs’ta, oyunu Ağustos 2022 serisinin bir parçası haline getirerek oyunun PlayStation için Ubisoft+ planının bir parçası olacağını belirttiler.

Billbil-kun, Ghost Recon’un hizmete gelişini anlatıyor

Billbil-Kun, aylık PlayStation Plus oyunlarının ve bazen de Xbox Games with Gold / Game Pass oyunlarının aylık teklifleri için bilinen bir sızdırıcıdır ve şimdiye kadarki performansları her bir sızıntı ile işaretlenmiştir.

Bu, ortaya koydukları nadir bir sızıntı olsa da, geçmiş performanslarını göz önünde bulundurarak, onlara şüphenin avantajını vermeye hazırız.

Ağustos, Ubisoft ile hafızalarda bir yolculuğa çıkmak için mükemmel bir ay olacak. Immortals: Fenyx Rising’in Game Pass’e ve şimdi de PlayStation Plus için Ghost Recon Wildlands’ın potansiyeline dair başka bir söylenti ile, her iki söylentinin de doğru çıkması durumunda açık dünya oyunlarının hayranları bir ziyafet çekecek.

Şimdilik PlayStation, takip eden haftalarda Ağustos ayı için resmi kadrosunu açıklayana kadar bu haberi biraz dikkatli almanızı öneririz, ancak bu bilgiyi sızdıranların sicili göz önüne alındığında, artık sadece ne zaman olduğu değil, ne zaman olduğu sorusudur. .oyun-5