Bazıları için pazardaysanız 2022’de paranın satın alabileceği en iyi üst düzey Bluetooth kablosuz kulaklıklar, bu başlık için en iyi yarışmacıların birkaç yıldır değişmediğini fark etmiş olabilirsiniz.

2020’de yayınlanan Örneğin Sony WH-1000XM4, birkaç yıl önceki tipik premium akıllı telefonunuz gibi yaşlanmadı, teknik olarak yerini yükseltilmiş ve yeniden tasarlanmış bir akıllı telefon aldı. Şirketin kulak üstü amiral gemisi olarak WH-1000XM5 modeli, şüphesiz hala çok akıllı bir satın alma gibi görünse de… doğru fiyata.
348 $ kesinlikle değil, normalde WH-1000XM5 biraz daha yüksek 398 $ karşılığında mevcut olsa bile, Amazon teklif etti son zamanlarda sadece Prime üyeleri için büyük indirim ve şimdi Woot çok sınırlı bir süre için kendi başına zorlayıcı bir “temizlik” satışı yapıyor.

Yepyeni, kullanılmamış, açılmamış ve hasar görmemiş bir WH-1000XM4 çiftini %28’lik harika bir indirimden sonra 249,99 $’dan almak için Amazon’a ait e-perakendecinin resmi uygulamasını kullanmak için günün sonuna kadar vaktiniz var ve hayır, Prime aboneliğine ihtiyacınız yok.

Bu, gürültü önleyici eski ürünlerde şimdiye kadar sunulan en iyi anlaşmaya oldukça yakındır ve Woot’un görünüşte buradaki envanterini “temizlemek” istediği göz önüne alındığında, yaklaşık 100 dolar tasarruf etme şansınız olmayabilir.
Amazon’un kendisi, üç WH-1000XM4 renk seçeneğinin tamamı için 348 doların tamamını almaya devam ediyor ve acele ederseniz, Woot sizi aynı bir yılla bile bağlayacak 250 dolarınız için ana şirket olarak Sony garantisi.
“Endüstri lideri” gürültü engelleme teknolojisine ek olarak (en azından endüstrinin WH-1000XM5 öncesi standartlarına göre), bu son derece indirimli kötü adamlar, üst rafın yanı sıra, şarjlar arasında 30 saate kadar mükemmel pil ömrüne sahiptir. genel ses kalitesi, kristal netliğinde aramalar ve kullanışlı dokunmatik kontroller. Daha yenisini almayı tercih etmedikçe, bu fiyat noktasında daha iyisini yapamazsınız. WH-1000XM5, aynı zamanda harika bir seçim olan “yeni gibi” durumda.telefon-1