Firaxis, Yüce Büyücü’nün savaşta takım arkadaşlarına savaşta yardımcı olabilecek çeşitli yeteneklerini gördüğümüz Marvel’s Midnight Suns Doctor Strange oyun vitrinini çıkardı.

Ona boşuna Yüce Büyücü demiyorlar. Doctor Strange, dünyayı Lilith’ten ve güçlerinden korumak için uhrevi büyüler ve antik eserler salıyor.

2K NextMaker ve strateji oyuncusu olağanüstü Christopher Odd’ın yer aldığı oyun vitrinimizle yeteneklerine, oyun stiline ve taktiklerine derinlemesine gidin.

Şimdiye kadar yayınlanan kahramanca oynanış patlama videolarının geri kalanına buradan göz atabilirsiniz.

BU OYUN HAKKINDA

KARANLIK DÜŞER. YÜKSELİN!Şeytani Lilith ve onun korkunç sürüsü Hydra’nın kötü ordularıyla birleştiğinde, Marvel’in karanlık tarafını açığa çıkarmanın zamanı geldi. The Hunter olarak göreviniz, beklenmedik bir şekilde deneyimli Süper Kahramanlar ve tehlikeli doğaüstü savaşçılardan oluşan bir ekibi zafere götürmek. Doctor Strange, Iron Man ve Blade gibi efsaneler, artan kıyamet tehdidi karşısında farklılıklarını bir kenara bırakabilir mi? Eğer dünyayı kurtaracaksanız, ittifaklar kurmanız ve efsanevi Midnight Suns olarak takımı savaşa götürmeniz gerekecek. The Hunter’ın kendi benzersiz versiyonunu oluşturmanıza izin veren bir dizi yükseltilebilir karakter ve becerilerle, Lilith’in ordusunu yeraltı dünyasına nasıl geri göndereceğini seçecek.

Marvel’s Midnight Suns, 7 Ekim 2022’de Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4 ve PC’ye geliyor.



oyun-6