Ana oyunun ayak izlerini takip eden Outriders Worldslayer genişletmesi biraz zorlu bir çıkış yaptı: oyuncular Worldslayer’ın yapım işçiliğine fazla odaklandığından ve yeterince yeni hikaye içeriği eklemediğinden şikayet ettiler. En son Outriders Worldslayer yaması, ortak oyundaki bu sorunları ele almasa da, açıklamak için iki ayrı alt dizi dizisi gerektirecek kadar yeterli ince ayar, düzeltme ve yaşam kalitesi güncellemesi yapıyor.

Konular, en son Outriders yama notlarını ‘Genel Değişiklikler ve Hata Düzeltmeleri’ ve ‘Dengeleme Değişiklikleri’ her ikisi de önemli miktarda yer kaplar. Henüz ilk günler olmasına rağmen, hayranlar, bu güncellemede sunulan, eşya kilitlemenin eklenmesini (favori teçhizat parçalarının yanlışlıkla toplu olarak sökülmesini önlemek için) ve hızlı donanımdaki iyileştirmeleri içeren değişikliklerden genel olarak memnun görünüyor. -işaret sistemi.

Stüdyo, yama notlarının ‘Önsöz’ alt başlığının altında, “Oyuncuların mümkün olduğunca fazla seçeneğe ve mümkün olduğunca çok sayıda uygulanabilir yapı seçeneğine sahip olmasını istiyoruz” diyor. “Yeni oyuncular Outriders’a katıldığında, ‘hangi yapıyı oynamalıyım?’ ile ilgili soruların tek bir yanıtı olmasını istemiyoruz.”

Yama aynı zamanda Apocalypse-tier seviyelendirme gereksinimlerini de azaltır – her seviye artık seviye 20’den başlayarak %10 daha az maliyetlidir. Benzer şekilde, seviye 50’den başlayarak ekipman yükseltmesi için işçilik maliyetleri %5 düşürülürken, anormallik çıkarma miktarı Tarya Gratar’dan aldığınız hazineler %500 arttırıldı. Kıyamet seviyesi 11’den sonra kazanılan kıyamet varyantı düşme oranı güçlendirmesi de her seviye için arttırıldı.

Denge değişiklikleri kapsamlıdır ve her Outriders sınıfı için güncellemeler içerir. Technomancer’ın Blightfire yeteneği, People Can Fly’ın notlarda belirttiği gibi, birkaç hataya değindi: “Bok bozuldu. Düzelttik.”

Değişikliklerin tam listesine/listelerine yukarıdaki bağlantılardan göz atın.oyun-2