Arthur Curry ve Bruce Wayne yeniden bir araya geliyor ve Jason Momoa bunu açıklıyor. Adalet Ligi Kostar Ben Affleck görünecek Aquaman ve Kayıp Krallık.

Momoa, bir Warner Bros. otobüs turundaki hayranların Affleck’in orada onunla çekim yaptığını duyunca, Perşembe günü Instagram’da haberi açıkladı.

Affleck, daha önce 2019’da Batman olarak emekli olduğunu açıklamıştı ve rolle gelen kişisel ve profesyonel çekişmelere açıktı. Bu yüzden, iki yıl önce Affleck’in bir kez daha takım elbise giydiğinin ortaya çıkması sürpriz oldu. Flaş23 Haziran 2023’te vizyona girecek olan Ezra Miller’ın başrolünde yer aldığı filmde Batman rolünde Michael Keaton da yer alacak.

Bunun Affleck’in roldeki son zamanı olacağı varsayılmıştı, ancak şimdi daha erken geri dönmeye hazırlanıyor. kayıp krallık 17 Mart 2023’te geliyor.

Affleck Batman’i oynadı Batman v. Superman: Adaletin Şafağı, İntihar Timi ve Adalet Ligi. Bir noktada, o yönetecek ve başrol oynayacaktı. Yarasaadam geri adım atmadan önce.

Affleck, “Batman senaryosunu birine gösterdim” söylenmiş New York Times 2020’de. “Senaryo iyi bence. Ayrıca, az önce yaşadıklarını tekrar yaşarsan, ölümüne içeceğini düşünüyorum.’”

Yarasaadam Sonunda Robert Pattinson’ı canlandırdı ve Matt Reeves tarafından yönetildi. Aquaman ve Kayıp Krallıkbu arada, film yapımcısı James Wan’dan selamlar.sinema-2