Coffee Stain Publishing, Goat Simulator 3’ün 17 Kasım’da PC, Xbox ve PlayStation için çıkacağını açıkladı. İlk oyunu kaçırmış olmanız durumunda — ve sadece Bu Keçi Simülatörü size doğanın mükemmel yeme makinesinin tam kontrolünü verir ve sizi, kaosun GOAT ajanı olarak özgürce koşabileceğiniz bir kum havuzunun içinde serbest bırakır.

Çoğu insan hala Goat Simulator 3’ün neden bir sayıyı atladığını bilmek istiyor. PS Blog gönderisi, Coffee Stain Publishing, oyunun adının birkaç nedenini açıkladı. Bunlar iyi mazeretler değil, ama yine de mazeretler.

Coffee Stain North’daki geliştiricilere göre, nedenlerin bazıları kalıcı bir yazım hatası, geçici amnezi ve Sony Santa Monica’nın bencilce God of War: Ragnarok’un başlığına sahip çıkmasından kaynaklanıyor. Diğer bahaneler arasında Goat Sim 4’ün kesme odası katında bırakılması, suçu Call of Duty: Black Ops memlerine yüklemesi ve yayın ekibinin hatasını düzeltmek istememesi sayılabilir.

Goat Simulator 3, standart sürümden Goat Simulator’dan yeniden düzenlenmiş öğelerin bir seçkisini içeren “Digital Downgrade Edition”a ve Avrupa ve Asya’ya özel özel bir koleksiyoncu Goat In A Box Edition’a kadar birçok farklı sürümde sunulacak. Pasifik bölgeleri.

Keçi Simülatörü 3: Kutuda Keçi Sürümü

Coffee Stain North, oyunun Haziran ayında Dead Island 2 için ikonik teaser’ı çarpıtan bir fragmanla duyurduğu gibi, Goat Simulator için meme potansiyeline giriyor gibi görünüyor.

Oyun, Epic Games Store aracılığıyla Xbox One, Xbox Series X|S, PS5, PS4 ve PC için onaylandı. ona göre mağaza sayfasıyerel veya çevrimiçi işbirliği, özelleştirilebilir keçiler, uğraşılacak NPC’ler, fizik, durum efektleri, koleksiyonlar, paskalya yumurtaları, yalanlar, ihanet ve kalp kırıklığı gibi özellikleri içerir.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1