Call of Duty: Mobile’ın bir sonraki sezonu New Vision City olarak adlandırılıyor ve 4 Ağustos 2022’de saat 17:00’de gelecek. Sezon 7: New Vision City, COD Mobile ve GHOST IN THE SHELL: SAC_2045 arasında, insan sonrası tehditleri savuşturmak için Motoko ve Batou karakterlerini içeren büyük bir işbirliğine sahip olacak.

COD Mobile 7. sezon, battle royale haritasında oynanabilir karakterler olarak New Vision City, Motoko ve Batou adlı yeni bir alan, Cyberbrain, Cyberbody, yeni bir temalı etkinlik gibi yeni yetenekler sunuyor. İşte Call of Duty: Mobile Sezon 7’ye gelen tüm önemli olayların bir özeti.

COD Mobile 7. Sezon Yeni Vizyon Şehir Bilgisi ve Yeni İçeriğe Genel Bakış:

Yeni Battle Royale Alanı – Yeni Vizyon Şehri:

COD Mobil Sezon 7

 • GHOST IN THE SHELL’den ilham alan yeni bir fütüristik siber şehir: SAC_2045 Netflix serisi Battle Royale modunda mevcut olacak. New Vision City, gizemli bir kabukla çevrilidir ve sürekli karanlıkla kaplıdır, yalnızca yüksek binaları kaplayan siber temalı neon ışıklarla aydınlatılır.
 • Yeni Diriltme Mekaniği: Düşen takım arkadaşlarınızı canlandırmak için künyeleri almak yerine, şimdi onların hayaletlerini toplamalısınız. Yok edildikleri yerde bulunan bu hayaletler, yeniden yazdırma işlemine başlamanıza izin vererek onları oyuna geri getirir.
 • PVE Düşmanları: Yeni yapay zeka robotları ve mekanik köpekler, İzole’ye sızarak oyuncuları PVE savaşına zorluyor. Redeem Facility’de bir Siber Yazılım geliştirmesi ile değiştirilebilecek parçalarını toplamak için bu düşmanları yenin.
 • Siber Yazılım Geliştirmeleri: Operatörler, bir Battle Royale maçı sırasında dört geliştirmeden birini yükleyebilir. Cyberbrain Drone, düşman hedefleri taramak ve hacklemek için kullanışlı bir mikrodronu kontrol etmek için harici terminallere bağlanmanıza izin verir; Oküler Sistem yakındaki düşmanları ortaya çıkarır ve onların istatistiklerini gösterir; Cyberbody Limbs, havadan yakın dövüş saldırısı için geliştirilmiş fiziksel güç ve dönüştürülmüş bir sağ kol sağlar; ve Neuro Systems, hassasiyetinizi ve hedefleme yeteneklerinizi optimize eder.

Savaş Bileti:

COD Mobil Sezon 7

 • 7. Sezon, yeni Operatörler, yeni bir işlevsel silah, yeni bir Operatör Becerisi, Silah Kalıpları, Arama Kartları, Tılsımlar, COD Puanları ve daha fazlası gibi ücretsiz ve premium öğeler içeren yepyeni bir Savaş Bileti sunar.
 • Battle Pass Ücretsiz Katmanları: Bu sezonun ücretsiz Battle Pass içeriği, Tier 14’te sekmeli balistik mermiler ve hızlı ateş, beş atışlık yayılma sağlayan bir ateşli silah sağlayan yeni Pençe Operatörü Becerisini içerir. 21. Seviyede, kompakt tasarımıyla ünlü katlanabilir bir silah olan Sustalı X9 SMG’nin kilidini açın. Bu sezon diğer ücretsiz ödüller arasında çeşitli kamuflajlar, Silah Planları ve Seviye 50’deki Arcane Slayer Çağrı Kartı yer alıyor.
 • Premium Pass Katmanları: New Vision City sezonunda mevcut olan tüm içeriği kazanma şansı için Battle Pass satın alın. Kabuğun İçindeki Hayalet: SAC_2045Blackjack — Elite, Stryker — Arayüz ve Batarya — EVE-III gibi – ilhamlı Operatör Görünümleri. Nihai ödül? Motoko’nun kendisi. Diğer premium ödüller arasında Kilo 141, Arctic .50, Shorty ve yeni Switchblade X9 için stilize Silah Planları yer alıyor.

Yeni Temalı Etkinlik: Togusa’nın Anketi:

COD Mobil Sezon 7

 • Motoko, Kontrol Panosuna bağlanıyor ve Togusa’nın yardımına ihtiyacı var. Togusa’yı bulması ve ağa bağlanmasına yardımcı olması için haritada Togusa’ya bıraktığı ipuçlarını ortaya çıkarın.
 • Etkinliğin ilerlemesini izlemek için İnsan Sonrası Raporu baştan sona kontrol edin. Rapor kapanmadan önce tüm etkinlik zorluklarını tamamlayan oyuncular, son ödülü alabilirler.
 • Çeşitli Cyberware yetenekleri hakkında bilgi tazelemeye mi ihtiyacınız var? Her birinin bir gösterimi için etkinliğin Eğitim Kılavuzuna göz atın. Dördü ile deney yapın.
 • Yeni Sezonluk Görevler: 7. Sezon, yeni Silah Kalıpları, Operatör Görünümleri ve 30.000’e kadar Savaş Bileti DP’si gibi ödüller sunan yeni Sezonluk Mücadeleler getiriyor. ASM10 için yeni bir imza eklentisi de bu sezon açılabilir. Daha fazla ayrıntı için sezon boyunca oyun içi kontrol edin.
 • Etkinlik Koleksiyonu Sayfası: Etkinlik sırasında etkinlik toplama sayfasını ziyaret edin. Kabuğun İçindeki Hayalet: SAC_2045 tüm olayları tek bir alanda görüntülemek için işbirliği.

Yeni sezon için bir duyuru fragmanı da yayınlandı.

Basın bülteninin tamamını okuyabilirsiniz burada. Call of Duty: Mobile, Android ve iOS cihazlarda kullanılabilir. Daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin!oyun-6