Geçen hafta sızdırılmış olmasına rağmen, haberler artık resmi – World of Warcraft: Lich King Classic’in Gazabı 26 Eylül’de çıkıyor.

Bu vesileyle kutlamak ve MMO’nun çılgınca popüler 2008 genişlemesini yeniden deneyimlemek isteyen yeni veya geri dönen oyunculara yardımcı olmak için Blizzard, Burning Crusade Classic sunucuları için şu andan itibaren “Joyous” adını verdiği genişlemenin lansmanına kadar bir bonus XP etkinliği etkinleştirdi. yolculuklar.” Güçlendirme, XP kazanımlarını %50 artırır; bu, oyuncuların karakterlerini genişleme lansman gününe hazırlamalarına yardımcı olmak için uzun bir yol kat etmelidir.

26 Eylül, oyuncuların nihayet Northrend’in yeni kıtasına adım atabilecekleri ve Lich King’in güçlerini püskürtmek için çalışabilecekleri gün olabilir, ancak genişlemenin ön yaması aslında sınırlı süreli bir etkinlik, yeni sınıf değişiklikleri, taze Gazap getirecek. ilgilenenler için Lich King sunucuları ve genişlemenin yayınlanmasından birkaç hafta önce yeni Death Knight kahraman sınıfı. Blizzard, ön yamanın tam olarak ne zaman geleceğini veya ne kadar süreceğini henüz açıklamadı, ancak bu ayrıntıların yakında gelmesi gerekiyor.

Wrath of the Lich King Classic, bazı değişikliklerle birlikte Wrath of the Lich King’in orijinal versiyonunun son yamasında çalışacak. Yeni başlayanlar için otomatik bir zindan bulucu olmayacak ve oyunun lansman sırasında görev takibini de içerip içermeyeceği henüz belli değil.

Bir basın açıklamasında Blizzard, Wrath of the Lich King Classic için ücretli seviye 70 karakter güçlendirmeleri ve isteğe bağlı kozmetik ürünler sunacağını doğruladı, ancak bu öğelerin tam olarak ne olacağını henüz açıklamadı. Blizzard, Burning Crusade Classic’in piyasaya sürülmesiyle benzer bir şey yaptı ve karakter güçlendirme, benzersiz montaj, 30 günlük oyun süresi ve daha fazlasını içeren 70 dolarlık bir dijital lüks sürüm sundu.

Önceki WoW Classic genişletme lansmanlarında olduğu gibi, Wrath of the Lich King Classic, WoW Classic sunucularına ve oyunun modern versiyonuna erişim sağlayan oyunun aylık aboneliğinin bir parçası olarak ücretsiz olarak dahil edilmiştir.

WoW’un modern versiyonu için yeni genişleme olan Dragonflight’ın yıl sonundan önce piyasaya sürülmesi bekleniyor ve oyunun yetenek ve meslek sistemlerinde yeni bir kıta, sınıf ve yenilemeler sunacak. Northrend’den ilham alan yeni Azure Span bölgesi de dahil olmak üzere Dragonflight ile ilgili uygulamalı izlenimlerimizi buradan okuyabilirsiniz.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1