Ulusal Futbol Ligi, 'NFL +' adlı medya akış hizmetini başlattı

bu NFL kendi medya akış platformunu sunmaya hazırlanıyor.

Lig, “NFL+” nın başladığını duyurdu. Mayıs ayında yapılan lig toplantılarında sahipleri bu konuda bilgilendirildi. Brian RolappNFL’nin baş medya ve iş yetkilisi, “spor resimli“Geçen hafta bu sezon başlayacaktı.

The Associated Press ile bir telefon görüşmesinde, Komiser Roger Goodell doğrudan tüketiciye sunulan teklifin, lige taraftarların ve taraftar olmayanların içerik açısından ne aradığını anlama ve onlar için özelleştirme yeteneği verdiğini söyledi.

“Bunun ileriye doğru atılmış büyük bir adım olduğunu düşünüyoruz. Bu platformda daha fazla içerik kullanıma sunuldukça gelişecek, oluşturulacak ve daha iyi hale gelecek. Diğer teklifler veya araştırmalarla yaptığımız çalışma, bunu bir şekilde çerçevelememize yardımcı oldu. çok çekici olacağını ve hayranlarımızı meşgul edeceğini düşündüğümüz bir yol. “

“NFL+” lansmanı, 15 oyunun yalnızca Amazon Prime Video’da gerçekleştirileceğinden geliyor. Piyasada olmayan Pazar oyunlarının “Pazar Bileti” paketi şu anda bu sezonun sonunda sona eriyor. Amazon, Elmave Google DirecTV’nin 1994’ten beri sahip olduğu hakları devralmak için öncüler olarak ortaya çıktılar.

“NFL+”, hayranların tüm cihazlarda pazar dışı sezon öncesi maçları izlemesine olanak tanıyacak; mobil cihazlarda yerel ve ulusal normal sezon ve sezon sonrası oyunlar; takım ve ulusal radyo yayınları, NFL Ağı isteğe bağlı olarak gösterir; ve NFL Films arşivi. Ekipler tarafından üretilen içeriği de içerebilir. NFL uygulaması ve web sitesi üzerinden erişilebilecek.

Bu, 2015’ten beri Amerika Birleşik Devletleri’ndeki hayranlara sunulan “Game Pass” hizmetinin bir yükseltmesidir. Lig, 2009’da, hayranların çevrimiçi olarak uygun şekilde “Game Rewind” adlı oyunların tekrarlarını izleyebileceği bir paket sunmaya başladı. 2012’de sahadaki 22 oyuncunun tamamının izlenebileceği iki açıyı içeren teknik direktör filmini eklediğinde taraftarlar ve analistler arasında beğeni kazanmaya başladı.

Lig ayrıca, önceki sezonlarda ayrı bir paket veya “Game Pass” aracılığıyla pazar dışı sezon öncesi maçları da teklif etti.

Paketin anahtarı, canlı normal sezon ve playoff maçları. Lig, mobil operatörlerle olan sözleşmeleri geçen sezonun sonunda sona erdikten sonra mobil haklarını geri aldı.

“NFL+” aylık 4,99 ABD Doları veya yıllık 39.99 ABD Doları karşılığında satışa sunulacak. Tam ve yoğun oyun tekrarlarının yanı sıra koçların filmlerini de içeren premium bir paket ayda 9,99 ABD doları veya yıllık 79,99 ABD dolarıdır. “Game Pass” paketi daha önce yılda 100 ABD Doları karşılığında mevcuttu. “NFL+”, takımları için sezonluk bilet satın alan taraftarların bir parçası olacak.

“Game Pass ile ayak parmağımızı suya soktuk, ancak bu bizim bir sonraki adımımız” dedi. Hans SchröderNFL Media’nın genel başkan yardımcısı. “Bunun hayranlar için çekici olacağını ve hayranlar için aylık bazda fiyat noktasını bir nevi aşağı çekeceğini düşünüyoruz. Gelecekteki içeriklere bir göz atılıyor. Bunun bu yıl ve ötesinde nereye gidebileceğini görmek için heyecanlıyız. “

Goodell geçtiğimiz günlerde ligin “Pazar Bileti” hakkında bir karar vermeyi ve muhtemelen yıl sonuna kadar NFL Media mülklerinde bir hisse senedi satmayı umduğunu söyledi.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9