Sovyet temalı şehir kurucu İşçiler ve Kaynaklar: Sovyet Cumhuriyeti’nin arkasındaki Slovakya geliştirme ekibi, Rusya Federasyonu’nun işgaline tepki olarak 16 Mayıs’ta başlattığı Ukrayna için Yardım DLC paketi aracılığıyla şimdiye kadar yaklaşık 28.000 USD toplandığını söylüyor. Geliştiriciler, gelirleri Ukrayna Kızıl Haçı’na gönderdiklerini söylüyorlar.

DLC, çeşitli topluluk modderlerinin katkılarını içerir ve İşçiler ve Kaynaklara farklı Ukrayna binaları ve araçları ekler. Binalar arasında Zaporizhzhia nükleer santrali ve Okean süpermarketi ve araçlar arasında K-1 tramvayı ve An70 kargo uçağı yer alıyor. Ayrıca özel bir Voronovytsia manzarası da dahildir.

DLC’si hala Steam’de mevcut 9,99 ABD Doları / 7,19 GBP için ve 3Division tüm gelirin Ukrayna’daki Kızıl Haç’a bağışlanmaya devam edeceğini söylüyor. Bu arada, bir yaz tatilinin ardından ekip, sıhhi tesisat ve atık yönetim sistemleri üzerinde çalışmaya geri döndü. en son gönderi resmi sitede, güncellemeyle birlikte gelecek bazı yeni çöp kamyonlarının bir görüntüsü yer alıyor.

İşçiler ve Kaynaklar’daki her şeyde olduğu gibi, atık yönetimi karmaşık bir sistem sistemi olacak ve tasnif edip potansiyel olarak kullanmanız gereken çeşitli çöp türlerine sahip olacaksınız. Bazıları yakıt olarak yakılabilirken, diğerleri çeşitli diğer endüstriyel işlemlere geri dönüştürülebilir. Farklı endüstrilerin hepsi kendi benzersiz çöp türlerini üretecek ve hatta yıkılan binaların kalıntılarına ne olacağını belirlemeniz gerekecek.

3Division, bu güncellemenin Ağustos ayının sonuna kadar halka açık testlere hazır olmasını umduğunu söyledi.oyun-2