She-Hulk: Avukatın yeni bir fragmanı var – İngilizce, Hintçe, Tamilce, Telegu ve Malayalamca. Marvel Studios, bu yılki San Diego Comic-Con’da, hantal, yeşil genetik mutasyon olarak Tatiana Maslany’nin başrol oynadığı yeni She-Hulk fragmanını tanıttı. Ve oh, aynı zamanda bir avukat. MCU’nun Faz 4 serisindeki en yeni orijinal dizide Maslany’nin baş karakterine Mark Ruffalo’nun Bruce Banner’ı ve Tim Roth’un Emil Blonsky’si katılacak. She-Hulk: Avukat Attorney’in 17 Ağustos’ta yalnızca Disney+ Hotstar’da gösterime girmesi planlanıyor.

She-Hulk: Avukatın Hukuk Fragmanı

Bu hafif yürekli She-Hulk fragmanı, Banner’ın kuzeni Jennifer Walters’a (Maslany) gücünü ve öfkesini bir süper kahraman olmak için nasıl yönlendireceğini öğretmesiyle başlıyor. She-Hulk: Avukat, yeşil canavara dönüşürken spandeks giymenin önemini vurgulayarak burada küçük adımlar atıyor. Hulk rolünde Ruffalo, yoga ve diğer dengeleme tekniklerini öğretirken, “Bu, başlamak üzere olduğunuz çok yıllı bir yolculuk” diyor.

She-Hulk: Avukat Hintçe fragmanı

She-Hulk: Avukat Tamilce fragman

She-Hulk: Avukat Telegu fragmanı

She-Hulk: Avukat Malayalam fragmanı

Banner, kuzeninin avukat olarak hayatına geri dönmesi fikrine de karşı görünüyor. Bu sahne aynı zamanda Disney+ şovunda görülebilecek bazı bilinçli dördüncü duvar yıkma sekanslarına da işaret ediyor. Bu, ana karakterin bir insan olarak sahneleri dışında tamamen CGI olduğu ilk MCU canlı aksiyon serisini işaret ediyor. Önceki fragman, korkunç animasyonları ve işleme sorunları nedeniyle çevrimiçi olarak bir ton eleştiri almıştı. Bu yeni She-Hulk fragmanına bakılırsa, burada ve orada bazı kusurlar görebiliyordunuz, ancak hiçbir şey bariz bir şekilde bariz değil.

Roth (Rezervuar Köpekleri) burada antagonisti oynuyor. Blonsky aka Abomination, Guillermo del Toro’nun 2017 Oscar ödüllü filmi The Shape of Water’daki varlığın hantal bir türevine benzeyen korkunç bir yaratıktır. Bildiğim kadarıyla, o, İngiliz Kraliyet Deniz Kuvvetleri’nin eski bir özel harekat komutanı olarak tanımlanıyor ve Süper Asker Serumu’nun bir çeşidiyle enjekte edilmiş. Hulk’a yenilmesinin ardından Blonsky, Banner’ın gama ışınlı kanıyla transfüzyon yaptı ve onun Abomination’a dönüşmesine neden oldu.

She-Hulk fragmanı ayrıca Benedict Wong tarafından oynanan Yüce Büyücü Wong’u da getiriyor (Doktor Garip, Sonsuzlar). Kötü haberlerin habercisi olarak hizmet etse de, bu hikayeye katılımıyla ilgili ayrıntılar çok az. “Hanım. Walters, biz daha yüksek bir güce cevap veriyoruz. Evrenimiz bir uçurumun kenarında” diyor.

She-Hulk fragmanının sonunda ayrıca bir sürpriz kamera hücresi de yer alıyor. gözüpek2024’ün başlarında kendi şovu olan Daredevil: Yeniden Doğdu Charlie Cox tarafından oynanır.

Yeni Marvel serisinde ayrıca Jameela Jamil, Josh Segarra, Ginger Gonzaga, Jon Bass ve Renée Elise Goldsberry yer alıyor.

She-Hulk: Attorney at Law, 17 Ağustos’ta yalnızca Disney+ ve Disney+ Hotstar’da akış için mevcut olacak. She-Hulk, Hindistan’da İngilizce, Hintçe, Tamil, Telugu ve Malayalam dillerinde mevcuttur.
genel-8