Hem profesyonel hem de kişisel yaşamda zorluk aynı kalır: organize olmak. Müşterilerle birden fazla randevu, aile yükümlülükleri ve tamamlanması gereken projeler arasında gezinmek zor olabilir. Zamanınızı ve görevlerinizi daha iyi yönetmek için piyasada çeşitli uygulamalar vardır. Rutin. Somut olarak, mesleki ve kişisel yükümlülüklerinizi tek bir yerden yönetmenizi sağlayan bir takvimdir.

Zamanınızı daha kolay düzenleyin

Rutin, macOS, Windows ve iOS’ta bulunan ücretsiz bir uygulamadır. Görünüşte en klasik bir takvimi andırıyor. Ancak sunduğu organizasyonel özelliklerde öne çıkıyor. Birkaç dakika içinde, tüm görevlerinizi ve profesyonel ve kişisel toplantılarınızı gözden geçirmenizi sağlar.

Aynı kategoride

AI sayesinde bu araç, düzgün sosyal medya gönderileri oluşturmanıza olanak tanır

bir görevin oluşturulduğu rutin takvim arayüzübir görevin oluşturulduğu rutin takvim arayüzü

Amaç, zamanınızı daha iyi organize etmeyi başarmaktır. Örnek: Rutin.

parti arayüzü "dereceler" toplantı katılımcıları sağda olacak şekilde rutinparti arayüzü "dereceler" toplantı katılımcıları sağda olacak şekilde rutin

Rutin, toplantı sırasında not almak için de yararlıdır. Örnek: Rutin.

Randevularımızı ve zorunluluklarımızı takvimin sol kısmına ekliyoruz. Tek yapmanız gereken, görevi yerine getirmeniz veya toplantıya katılmanız gereken zamanda, onları haftanın istediğiniz gününe sürüklemektir.

Günlük olarak yapılması gereken işlemleri görmek için sol taraftaki menünün üst kısmında bulunan küçük ikona tıklayınız. Bu size yapılacak işlerin bir listesini verir, aynı zamanda randevularınızı da saat başı verir. Profesyonel ve kişisel, toplantılar ve yapılacak işler arasında daha iyi gezinmek için renkler ve emojiler eklemek mümkündür. Bu sayede günümüzü oluşturan farklı unsurları ayırt etmek için bir bakış yeterlidir. Ayrıca hashtag ekleyebilirsiniz.

Rutinin özellikleri burada bitmiyor. Diyelim ki Zoom’da saat 15.00 için planlanmış bir toplantımız var, uygulama bize çağrıya katılmamız için doğrudan bir düğme ile push bildirimi şeklinde bir hatırlatma gönderiyor. Bağlantıyı e-postalarında aramaya veya aramaya katılmak için takvime geri dönmeye gerek yok. Tüm önemli unsurları aynı yerde bulundurmak için doğrudan Rutin üzerine not almak bile mümkündür.

Aracın Slack, Notion, Gmail veya Asana gibi birkaç amiral gemisi uygulamasıyla entegre olduğunu unutmayın.genel-16