Stray sadece birkaç gündür piyasada ve PC modcuları şimdiden oyuna kendi kedi arkadaşlarını ekleyerek denemeler yapıyorlar. Ve sonra, kayıp zencefil gezginini Grand Theft Auto: San Andreas’ın tam bir kabus yakıtı olan bir CJ versiyonuyla değiştiren bir mod var. Bu, bir kedinin derisini değiştirmenin bir yolu.

Vücudu bükülmüş ve dört ayak üzerinde tırıs atmaya zorlanmış, CJ’nin Sirgalahad172 tarafından dahil edilmesinin bir şaka olması amaçlanmıştır, ancak bu ve başka herhangi bir gerçeklikte, hiçbir oyunun CJ’nin hayaletinden güvenli olmadığının akıldan çıkmayan bir hatırlatıcısıdır. Sirgalahad172, “Bu mod, CJ’nin var olan herhangi bir oyuna modifiye edilmesi gerektiği için bir şaka amaçlıdır” diye yazdı. mod sayfası.

Daha az korkunç bir şey tercih ederseniz, Nexus Mods’un uygulanabilecek bir dizi daha sağlıklı modifikasyonu vardır. Calico, Siyam ve smokin kedi derileri ve mod yapımcılarıyla kira ödemeden yaşayan gerçek kedilere dayanan bir dizi başka kozmetik değişiklik mevcuttur.

hatta uygulayabilirsiniz Garfield derisi küçük başıboş için, ki biraz garip bir şekilde çalışıyor. Sadece pazartesi kullanmayın.

Henüz denemediyseniz, insanlar, gerçek kediler ve hatta köpekler arasında bir hit olduğu için Stray’i almaya değer. PlayStation Plus Extra ve Premium aboneleri, Stray’i aboneliklerine dahil ediyor ve GameSpot’un Stray incelemesi, oyunu “iyi tempolu çalışma süresi boyunca nadiren bir ritmi kaçıran arkadaşlık hakkında büyüleyici bir hikaye ile sürekli olarak tatmin edici bir macera” olarak nitelendirdi.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1