Mütevazı size gol atma şansı veriyor bu hafta sadece 10$’a dokuz Lego oyunu, Lego DC Süper Kötüler, Lego Marvel Süper Kahramanlar 2, Lego Marvel’in Yenilmezleri ve daha fazlası dahil. 10 doları düşürmek istemiyorsanız, satın almak için daha ucuz iki katman da mevcuttur. anlaşma biter 29 Temmuz, size tasarrufları kontrol etmeniz ve ucuza aile dostu Lego oyunları kazanmanız için sadece birkaç gün daha veriyor. Paketteki tüm oyunlar Steam anahtarları olarak sunulmaktadır.

Tüm Humble Bundle’lar gibi, bu da kendi fiyatınızı seçmenize ve paranızın nereye gideceğine karar vermenize olanak tanır. Humble ve WB Games’in ötesinde, Active Minds, genç yetişkinler için zihinsel sağlığı destekleyen Lego At The Movies Bundle için tercih edilen yardım kuruluşudur.

Dokuz oyunun tümünü almanın en hesaplı yolu, Active Minds’a yardım etmek için her zaman daha fazlasını harcayabilmenize rağmen, 10 $ harcamaktır. Tam dokuz oyun paketi 229 $ değerinde, bunu sürekli büyüyen Steam kitaplığınıza bir sürü popüler Lego oyunu eklemenin uygun fiyatlı bir yolu haline getiriyor. Burada mevcut üç seviyenin tümüne ve satın alma işleminize dahil olan oyunlara daha yakından bakın.

1 dolar harca

$8.38 harcayın

10$ harca

En son Lego oyununu almak istiyorsanız, Lego’yu bulacaksınız. Yıldız Savaşları: Skywalker Efsanesi Xbox, PlayStation ve Switch’te indirimli. Ancak bazı Lego aksiyonlarına 40$’dan fazla para vermek istemiyorsanız, Humble’ın en yeni paketi, kanepede oynamak için eğlenceli, aile dostu işbirlikçi oyunlar arayanlar için harika bir seçenek.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1