Guillermo arka planda Nandor ve eşleriyle kameraya bakıyor

Ekran görüntüsü: döviz

Gölgelerde Ne Yapıyoruz? Pazar günü San Diego Comic-Con’un Hall H programlamasını kapattı bu haftanın bir önizlemesi ile “Gece pazarı” bölümü ve oyuncu kadrosu ve yaratıcı ekibi arasında canlı bir tartışma bu sezon ne bekleniyor. SHowrunner Paul Simms ve yazar Stefani Robinson alay etti sadece bunu almıyoruz Bıçak ağzı-ilhamlı geceodak noktası olarak kulüp, ama aynı zamanda “tam-vampir düğününde.”

Kimin düğün görülmeye devam ediyor –ve döküm panelistler Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou, Harvey GuillenMark Proksch ve Kristen Schaal herhangi bir ayrıntı vermiyorlardı. tabi ki bunu umuyoruz Nandor nihayet görür Guillermo’da evlilik potansiyeli gölgesinden ayrılırken, ama orada ne olursa olsun, tanıdık bu sezon gerçekten kendi yoluna çıkıyor, bir şey bu konuda sergilendi haftanın bölümü. Çok fazla spoilere girmeyeceğiz ama Nandor ve Guillermo’nun kılıçlarla baş başa dövüştüğünü gördüğümüz önemli bir sahne var (bir fragmandaydı!).

Panel sırasında Guillén seyirciyle nasıl ve nasıl çalıştığını paylaştı. Novak olay yerine hazırlandı. “Tşapka, bence, bugüne kadarki en büyük numaraydı,“dedi. “Kayvan ve ben o kılıçla saatlerce eğitim aldık. Ve kışın ortasında dairesinde defalarca prova yapıyorlardı. Ve sadece harika. Sadece hepsini bir araya getiriyor—”

Novak araya girdi, “Kılıcımı bükerek ve kılıcımla oynayarak ve kılıcımı Harvey’in kılıcına dayayarak saatlerce geçti. çok oldu eğlence.”

Guillén, Van’ını daha fazla sergilemekten duyduğu heyecanı dile getirdi Şimdiye kadar en sevdiği aksiyon anlarıyla aile dövüş becerilerini Helsing. “Plancha ile geldim.” Geçen sezonki bitirme hamlesini söyledi. “Ve eğer bilirsen, bilirsin. Bu yüzden plancha’nın gerçekten eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Ama Nandor’la olan o sahnenin ciddiyetini ve yoğunluğunu seviyorum çünkü o replik en sevdiğim dizelerden biri haline geldi, ‘Hayatta olmanın tek nedeni yaşamana izin vermemdir’ gibi. O kadar yoğun hale geldi ki daha iyisini yaptı, patlayıcı dublör sahnesi. Ve sonra bu [scene in the] Ngece MArket, sadece pazarın kendisi yüzünden, orada da oradaydı. ”

Whele o geliyor gerginlik bu inşa Nandor ile “Gizmo” dövüş kesinlikle onu gösteriyor-ancak Guillen tartıştı, bu sezon bunu gösterecek Guillermo bazı yönlerden onu geçiyor. “Hepimiz bir şey söylemeye cesaret edemediğimiz çok uzaklardan birine aşık olduk. Ve böylece, Guillermo olmak, hepimizin bir Guillermo olması gibiydi,“dedi. “Sanırım şimdi kendini ilk sıraya koyduğunu anlıyor ve bu sezon yeterince yaşadı. Ama kalmasının tek nedeni, şu anda evde vampirlerle dolu bir çocuğun olması. Bu yüzden bence gerçekten onunla rezonansa giriyor çünkü şu dizeyi söylüyor: ‘Annem ben küçükken çok çalıştı ve kendi başıma çok zaman geçirmek zorunda kaldım ve hiçbir çocuk bunu yaşamak zorunda kalmamalı.’

şovmen Simms detaylandırdı. “Aşktan bahsetmişken, sezonun geri kalanında Guillermo’nun seçilmiş aile üyeleri hakkında konuşacağız. vampirler, Guillermo’nun gerçek ailesiyle tanışacağız ve biraz gerçek içgörü.”

Hayranlar şüphesiz kim olduğunu görmek için heyecanlı olacak Genişletilmiş De La Cruz vampir avı ailesini oynamak için ortaya çıkacak – ve Guillén, izleyicilerin onlarla tanışması için çok heyecanlı. “Rtemsil konuları,dedi coşkulu bir alkışla. “Biliyorsun, kendini ekranda görmek istiyorsun. Ve bu bir fark yaratıyor, özelliklesahibiz-BT’komedi, ama bu’gotik ve o’karanlık ve o’kara komedi, ve o dünyada pek fazla Latin görmüyorsunuz. Bu yüzden seve seve çok olacaklardan biri olacağım.

Gölgelerde Ne Yapıyoruz? Salı günleri FX’te yayınlanıyor ve ertesi gün Hulu’da yayınlanıyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7