Elder Scrolls Çevrimiçi muazzam bir oyundur ve genişleyen manzarasını hızla geçmek için en iyi seçeneğiniz bir binek çağırmaktır. Bunlar tüm şekil ve boyutlarda gelir, ancak hepsi tek bir amaca hizmet eder – sizi A noktasından B noktasına olabildiğince hızlı götürmek. Bağlantıları kullanmanın birkaç nüansı vardır. ESOama şüphesiz oyunu çok daha keyifli hale getiriyorlar.

İşte ESO’da binek almak ve onu nasıl çağıracağınız ve hızını artıracağınız hakkında bilmeniz gerekenler.

ESO’da binek nasıl edinilir

Başka bir şey yapmadan önce, listenize bir binek eklemeniz gerekecek. İşte bir binek edinmenin üç yolu: ESO.

  • Bir ahırdan satın alın. Tamriel’deki şehirlerde çeşitli atlar kapmak için hazır. Bunlar oyun içi altın kullanılarak satın alınabilir. Sadece bir ahır bulun (haritanızda bir at simgesiyle gösterilir), Ahır Ustası ile konuşun ve neyin satılık olduğuna bir göz atın.
  • Crown Store’dan bir tane satın alın. Bu, Türkiye’deki premium, gerçek para piyasasıdır. ESO. Burası ayrıca oyundaki en popüler bineklerden bazılarını bulacağınız yerdir. Ancak, bu yaratıkların tümü Stablemaster’daki benzerlerinden daha etkileyici görünecek olsa da, herhangi bir özel oyun içi avantaj sunmuyorlar. Başka bir deyişle, bir kuruş harcamayan oyuncular, oyuna yüzlerce dolar harcayan birine kıyasla dezavantajlı olmayacak.
  • 10. seviyeye ulaş. Bu dönüm noktasına ulaştığınızda, ödül olarak bir at alacaksınız. Bu muhtemelen yeni başlayanlar için envanterlerine bir binek eklemenin en iyi yoludur.
Binek koleksiyonu sekmesini vurgulayan ESO menüsü.

ESO’da binek nasıl çağırılır

Bir binek edindikten sonra (ya Crown Store ya da Stablemaster aracılığıyla), onu çağırmaya hazırsınız. Binekleri nasıl çağıracağınız aşağıda açıklanmıştır ESO.

Aşama 1: Bineğinizin seçili olduğundan emin olun. şuraya git: Koleksiyonlar menüsüne gidin ve binekler bölüm. Burası, bineğinizi donatacağınız veya birden fazla kilidi açtıysanız başka bir bineğinizi değiştireceğiniz yerdir.

Adım 2: Bir at çağırmak için tuşunu basılı tutun. görüş Xbox’taki düğme veya dokunmatik yüzey PlayStation’da (haritanızı açan düğmeler). PC’de, sadece Ha anahtar.

Aşama 3: Attan inmek için yukarıda listelenen aynı düğmeleri kullanın. Alternatif olarak, çömelebilir, engelleyebilir veya hemen inmek için bir yetenek kullanabilirsiniz.

4. Adım: Binerken hem koşabilir hem de zıplayabilirsiniz. Bu, yayayken olduğu gibi aynı düğmeler kullanılarak gerçekleştirilir.

ESO'da kararlı bir usta ile konuşmak.

Bineğinizi nasıl geliştirirsiniz

Binekler, yürüyerek koşmaktan sonsuz derecede daha hızlıdır, ancak ESO onları daha da iyi hale getirmenin bir yolunu sunar. Her gün binekle ilgili üç istatistikten birini geliştirmek için bir Stablemaster’a gidebilirsiniz: Hız, Dayanıklılık ve Kapasite.

  • hız: En yüksek koşu hızını artırır.
  • dayanıklılık: Eyerden düşmeden önce bineğinizin alabileceği hasar miktarını arttırır.
  • Kapasite: Envanterinizdeki boşluk sayısını artırır.

Hız ve Kapasite, muhtemelen yeni oyuncular için en yararlı olacak, bu nedenle enerjinizi her gün bunlardan birini yükseltmeye odaklayın.

ESO menüsünden Sürekli Saldırı becerisinin seçilmesi.

ESO’da binek hızını artırma becerileri

Bineğinize günlük yükseltmeler, binicilik becerilerinizi geliştirmenin tek yolu değildir. Aslında, bineğinizi geliştirmenin en hızlı (ve en kolay) yollarından biri olan bir Assault yeteneği var. bu Sürekli Saldırı Pasif yetenek, Assault skill serisinde bulunur.

Aşama 1: Kilidi açmak için önce bir miktar PvP’ye katılmanız gerekecek, bu yüzden Cyrodiil’e gidin ve Assault hattı kullanılabilir hale gelene kadar öğreticileri üzerinde çalışın.

Adım 2: Kilidi açıldığında, Sürekli Saldırı pasifini arayın. Bu size her zaman Binbaşı Dörtnala verir ve bu da Binek Hızına %30 artış sağlar.

Aşama 3: Bu pasif beceriyi mümkün olan en kısa sürede edinmeniz şiddetle tavsiye edilir. PvP ile ilgileniyorsanız bu sadece büyük bir fark yaratmakla kalmaz, aynı zamanda manzara üzerinde son derece hızlı uçarken temel görevler çok daha az acı verir.


genel-19