Call of Duty Twitter hesabı, Warzone’un Rebirth Island haritasından, Sezon 4 Reloaded için yeni zombi temalı modun gelişini anlatan kısa bir görüntü paylaştı.

Altı saniyelik teaser klibi Twitter’da paylaşıldı “Bu ada bizim hatırladığımız gibi değil” diye bir seslendirme var. Görüntüler, Yeniden Doğuş Adası’nın gökyüzünün bulutlu olduğunu gösteriyor ve bir görüntü, kanalizasyon borularının zehirli atık veya Nova gazını suya boşalttığını gösteriyor. Bu çevresel çekimler, yaklaşmakta olan “Ölülerin Yeniden Doğuşu” sınırlı süreli modunun tonunu belirlemeyi amaçlıyor.

Sezon ortası güncellemesiyle 27 Temmuz’da gelen Rebirth of the Dead, Warzone’un geçmiş Zombie Royale modunun yeniden hayal edilmesi olarak tanımlanıyor. Modun maçlarında Rebirth Island’da 10 dörtlü yer alacak ve tıpkı Zombie Royale’de olduğu gibi elenen oyuncular zombi olarak geri dönecek.

Warzone’un Fortune’s Keep haritasında zaten zombiler ortaya çıkıyor ve işte “Lanetli Toprak” zombi temalı halka açık etkinlikle ilgili ayrıntılar. Rebirth Island’daki bir zombi salgınına ek olarak, oyuncular ayrıca Caldera haritası için yeni bir sınırlı süreli mod bekleyebilirler. Vanguard’ın Zombies kamuflajı da sezon ortası güncellemesiyle Warzone’a ekleniyor. Sezon 4 Reloaded’ın başlangıç ​​zamanlarını ve tüm ayrıntılarını burada paylaşıyoruz.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1