Call of Duty Mobile’ın bir sonraki sezonunun ayrıntıları açıklandı ve Sezon 7, Netflix’in Ghost in the Shell: SAC_2045 serisi ile bir işbirliğini içerecek. Anime işbirliğinde operatör görünümleri, temalı bir etkinlik ve gösteriden ilham alan yeni bir battle royale konumu yer alacak.

Call of Duty Mobile’ın 7. Sezonu: New Vision City 3 Ağustos’ta saat 17.00’de başlıyor. Bu yeni sezon, yeni bir 50 kademeli savaş bileti, bir silah, operatör becerisi ve daha fazlasını içerecek. Geçişin premium seviyeleri, Blackjack, Stryker ve Battery için Shell temalı operatör görünümlerinde Ghost’u içerecek, ancak gösteriden Motoko Kusanagi’nin bir görünümü de var.

Battle Royale modu için Ghost in the Shell etkinliği, Nuketown yakınlarında bulunan yeni bir ilgi noktası olarak İzole haritasına fütüristik bir “siber şehir” getiriyor. Neon ışıkları, yüksek binaları, geçiş yolları ve merkezi bir plaza ile bir gece ortamı olacak.

Son olarak, oyuncuların hem çok oyunculu hem de savaş royasında ilerleyebilecekleri zorlukları içeren Togusa’nın Anketi adlı temalı bir etkinlik olacak. Activision ayrıca belli belirsiz bir şekilde battle royale’de etkinlik için benzersiz görevleri tetikleyen sarı düğümler olacağını belirtiyor.

Call of Duty: Warzone ve Vanguard ayrıca 27 Temmuz’da Terminatörler ve zombiler temalı yeni içerik içerecek sezon ortası güncellemelerini alacak. İşte Call of Duty Season 4 Reloaded hakkında bildiğimiz her şey.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1