Bu teslimat kolaylaştırıcısının elektrikli araçları Moto Business Service tarafından yönetilecek

Yamaha Motorlar HindistanYamaha Motors’un bir kiralama şirketi olan Chennai merkezli bir ortaklık duyurdu FullFily, elektrikli iki ve üç tekerlekli varlık yönetimi hizmetlerine adım atıyor. Ortaklık kapsamında, Moto İşletme Hizmeti Hindistan (MBSI), uçtan uca bir hizmet olarak elektrikli araç ve hizmet olarak teslimat platformu olan FullFily için elektrikli iki ve üç tekerlekli araçları yönetecek.

FullFily ile yapılan işbirliği, şirketin elektrikli araç (EV) segmentindeki faaliyetlerinin başlangıcını işaret ediyor. ChennaiMBSI Genel Müdürü Shoji Shiraishi bir açıklamada söyledi.

Üreticiler ve kullanıcılar, artan yakıt maliyeti nedeniyle benzinli araçlara geçiş yapmak için acele ederken Hindistan, elektrikli araç (EV) satışlarında hızlı bir büyüme görüyor. Hindistan’ın gençliği” diye ekledi.

MBSI, gelecekte daha fazla mobilite şirketiyle çalışmayı planlayarak, şirketin “finansal ve stratejik deneyimimizi paydaşlarımızdan getirerek Hindistan’daki genel paylaşılan mobilite alanını dönüştürmeyi” hedeflediğini de sözlerine ekledi.

MBSI ile iki tekerlekli ve üç tekerlekli bir grup EV ile ortaklık, FullFily’nin şirket CEO’su ve Kurucusu Chennai’deki ayak izini artırmasını sağlayacak Ashok dedi Viswanathan.

“Önümüzdeki birkaç ay içinde, çözümlerimizi sağlamak ve bu elektrik devrimini hızlandırmak için daha fazla şirketle ortaklık kurarak ortaklığımızı Güney Hindistan genelinde hızla genişleteceğiz.”

Viswanathan, FullFily’nin ayrıca, II. ve II. kademe pazarlar için filo ve altyapı erişimini ve ciddi şekilde yetersiz hizmet verilen küçük ve orta ölçekli işletme alanını iyileştirmek için stratejik ittifaklarından yararlanmayı hedeflediğini söyledi.

MBSI, ortaklığın 50 birim için olduğunu söyledi. Omega Seiki Rage+ EV üç tekerlekli ve 200 adet Hero NYX Electric iki tekerlekli. Şirket, 2.000 aracı daha yönetmeyi planlıyor Tamil Nadu Önümüzdeki birkaç ay içinde FullFily ve diğer son kilometre teslimat ortakları ile.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9