Apple, bağlı saatleri için yıl sonuna kadar 3 yeni model çıkarmayı planlıyor. Bunlar arasında Apple Watch’un ilk nesil Pro’su. Üst düzey sporcular için tasarlanan bu modele, markanın bağlantılı saatlerinin görünümünün yeniden tasarımı eşlik etmelidir. Seri 4’ün 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana bir ilk.

Tüm cüzdanlar için Apple Saatleri

Bu, Amerikan medyası için bir gazeteci olan Mark Gurman. BloombergApple markasının bağlantılı saatleriyle ilgili en son haberleri ortaya çıkaran . Verdiği bilgilere göre Apple Watch Series 8, yeni bir Apple Watch SE ve Apple Watch Pro gelecek modeller olacak.

Aynı kategoride

Birleşik Devletler Başkenti.

Amerika Birleşik Devletleri’nde ByteDance (TikTok) ve diğerleri lobi faaliyetlerini hızlandırıyor

Seri 8, piyasaya sürülmesinden bir yıl sonra Seri 7’nin yerini almalıdır. Apple Watch’un en son sürümü, 41 veya 45 milimetre olan önceki modele benzer boyutta bir ekranla donatılmalıdır. Önceki nesillerde bulunan S7 ve S6 yongalarına eşdeğer performansa sahip S8 yongası ile donatılacaktı. Bununla birlikte Watch S8, Apple bağlantılı saatler için bir ilk olan bir vücut ısısı sensörü ile donatılmalıdır.

Üç Elma SaatiÜç Elma Saati

Apple Watch Series 7, Apple Watch Series 6, Apple Watch Series 3. Resim: Apple.

Cupertino merkezli şirket, tüm cüzdanlar için modeller yayınlamayı planlıyor. Böylece, yeni Apple Watch SE, 2017’de piyasaya sürülen ve işletim sisteminin son WWDC’de tanıtılan yeni sürümü watchOS 9 ile uyumlu olmayan Series 3’ün doğrudan yerini alacaktı. S5 çipine veda, Watch SE’nin bu versiyonu, Seri 8’de bulunan ile aynı çipe, eksi sıcaklık sensörüne sahip olacaktı.

Teknoloji devi, daha erişilebilir bir modelin yanı sıra Watch Pro’yu da sunacaktı. Mark Gurman, Watch Pro’nun yaklaşık %7 daha büyük ve darbeye daha dayanıklı bir ekranla, düşük güç modu sayesinde daha uzun pil ömrüyle ve muhtemelen titanyumdan yapılmış daha sağlam bir kasayla gelmesi gerektiğini bildiriyor. Watch Pro’nun yeni bir görünüme sahip olması bekleniyor.” mevcut dikdörtgen formun bir evrimi ve dairesel değil “.

Bu yeni saatlerin fiyatı şu an için bilinmiyorsa, gazeteci Bloomberg 8 Serisi’nin fiyatını 399 dolar olarak tahmin ederken, yeni Watch SE 279 dolardan başlayacak. Watch Pro ise 900 dolar civarında satılması gerekiyor.genel-16