Annapurna Interactive bu yıl bir kez daha canlı yayınlanan bir duyuru sunumu düzenliyor ve yaklaşan oyunlara bazı bakışlar ve birkaç sürpriz daha içerecek. Annapurna Etkileşimli Vitrini bu hafta ve Başıboş yayıncı, orada oturup izleyebilmeniz için her şeyi masanızdan kaldırmanızı istiyor. Gösteriyi nasıl izleyeceğiniz, başlangıç ​​zamanı ve ne bekleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Annapurna İnteraktif Vitrini nasıl izlenir

Annapurna İnteraktif Vitrini, yayıncının resmi sitesinde izlenebilecek Youtube ve heyecan kanallar. Şov yayınlanırken etrafta dolaşmak isterseniz, akışı tam burada bu sayfaya yerleştireceğiz.

Başlangıç ​​saatleri

Gösteri 12.00 PT / 15.00 ET’de başlıyor. Saat dilimlerine göre birkaç başlangıç ​​zamanı daha içeren bir liste aşağıdadır:

  • 12 PM PT
  • 2 PM BT
  • 15.00 ET
  • 20:00 BST
  • 05:00 AEST (26 Temmuz)

Ne bekleyebileceğinizi

Canlı yayındaki çoğu ayrıntı şu anda gizli. Ancak oyun fragmanları, yeni oyun duyuruları ve geliştiricilerle ortaklıklar olacağını biliyoruz. Onaylanmış birkaç oyun arasında Thirsty Suitors ve Hindsight yer alıyor.

Annapurna, son zamanlarda The Artful Escape ve Solar Ash’ten beğenilen nişancı Neon White’a kadar oldukça ünlü bazı oyunlar yayınlıyor. Ayrıca Sam Barlow’s Telling Lies ve Sayonara Wild Hearts’ı da yayınladı.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1