Anker 747 şarj cihazı.

Mobil cihazlarınızdaki piller hayal kırıklığı yaratacak şekilde sınırlayıcı olmaya devam ediyor, ancak en azından şarj cihazlarındaki teknoloji hızla gelişmeye devam ediyor, böylece bir elektrik prizi bulduğunuzda donanımınızı hızla doldurabilirsiniz. Anker’in yeni GaNPrime şarj cihazları artık nispeten küçük bir tuğladan 150W’a kadar güç dağıtımı vaat ediyor ve size birden fazla cihazı daha yüksek hızlarda şarj etmek için yeterli kapasite sağlıyor.

Geçen hafta Anker, iki şirketle birlikte çalıştığını duyurdu. Infineon ve Navitas, 15 oW’a kadar (toplamda) güç üretebilen yeni bir yüksek watt galyum nitrür şarj cihazı serisinin geliştirilmesine yardımcı olmak için. Şarj cihazları, kolay taşınabilirlik için kompakt bir form faktörünü korurken verimliliği artıracaktır.

Anker, yeni teknolojisine GaNPrime adını veriyor ve şirketin tescilli hızlı şarj standardının yeni neslini içeriyor: USB-C üzerinden 1ooW’a kadar bireysel cihazlar için şarj hızları sunan PowerIQ 4.0 ve ayrıca en düşük Aynı anda birkaç tanesi bir şarj cihazına takıldığında şarj seviyesi daha yüksek öncelik kazanır. Dizüstü bilgisayarınızın pili iyi durumdaysa ancak akıllı telefonunuz ölmek üzereyse, PowerIQ 4.0 telefonunuzun maksimum hızda şarj edilmesini sağlarken dizüstü bilgisayarın gücünü de buna uyum sağlamak için sınırlar.

Şirketin yeni galyum nitrür hızlı şarj cihazlarındaki teknolojinin arkasındaki ortaklıkları ortaya çıkardıktan bir hafta sonra Anker, güç çıkışı, taşınabilirlik ve çeşitli cihazlarla erişilebilirliği dengeleyen çeşitli seçeneklerle GaNPrime şarj cihazı serisini açıkladı.


Anker 747 Şarj Cihazı (GaNPrime 150W)

Anker 747 şarj cihazı üç farklı renk seçeneğiyle.

Anker’in yeni GaNPrime serisinin amiral gemisi, söyleyebileceğimiz kadarıyla, adından başka ikonik jumbo jet ile hiçbir şey paylaşmayan 747 şarj cihazıdır. 747 bugün 110 dolara satılıyor ve Anker, 747’den %38 daha küçük olmasıyla övünüyor. Apple’ın 99 $ 140W MacBook Pro şarj cihazı, üç USB-C bağlantı noktası ve ek bir USB-A bağlantı noktası içerir. Bununla birlikte, Anker 747’deki her bir USB-C bağlantı noktası 100W çıkışta maksimuma çıkarken, Apple’ın USB-C PD 3.1 uyumlu MacBook şarj cihazı, tek USB-C bağlantı noktası aracılığıyla tam 140W sağlayabilir.

Anker’in en yeni ve en iyisi, pilini şarj ederken daha güçlü bir oyun dizüstü bilgisayarının çalışmasını sağlayacak kadar güçlü değil. şimdilik “dünyanın en küçük” 240W GaN şarj cihazı hala oldukça hantal ve bu, USB-C üzerinden bu kadar gücü kaldırabilecek bir USB-C PD 3.1 uyumlu dizüstü bilgisayarınız olduğunu varsayıyor. Anker’in yeni GaNPrime şarj cihazlarının sunduğu şey, USB-C üzerinden aynı anda birkaç düşük güçlü dizüstü bilgisayarı veya bir dizüstü bilgisayarı ve Nintendo Switch gibi bir cihazı, seyahat ederken birden fazla güç tuğlası paketlemeye gerek kalmadan şarj etme yeteneğidir.


Anker 735 & 737 Şarj Cihazı (GaNPrime 65W & 120W)

Anker 735 & 737 şarj cihazları üç farklı renk seçeneğiyle.

Daha da az yer kaplamak isteyenler için, yeni Anker 735 ve 737 GaNPrime şarj cihazları 747’yi inceltirken, her biri iki USB-C bağlantı noktası ve tek bir USB-A bağlantı noktası içeriyor. Daha ucuz olan 60 $ ‘lık Anker 735, toplamda 65W güç çıkışında maksimuma çıkarken, 95 $’lık Anker 737, USB-C bağlantı noktalarından biri aracılığıyla 100W’a kadar toplam 120W’a ulaşabilir.


Anker 615 USB Güç Şeridi (GaNPrime 65W)

Anker 615 USB uzatma kablosu iki farklı renk seçeneğiyle.

Bir AC prizine erişim gerektiren özel şarj kablolarına sahip diğer cihazların yanı sıra USB cihazlarını şarj etme esnekliği isteyenler için, 70 $ ‘lık Anker 615, içinde gizlenmiş daha uzun bir uzatma kablosunu ortaya çıkaran çıkarılabilir silikon kılıflı hepsi bir arada bir güç şerididir. —En yakın AC prizi yatağın arkasına gizlendiğinde, bir otel odasının başucu masasına şarj cihazı koymak için mükemmeldir. Anker 615, iki USB-C bağlantı noktası, tek bir USB-A bağlantı noktası ve bir çift AC çıkışı sunar, ancak USB-C güç çıkışı 65W ile sınırlıdır.


Anker 733 Güç Bankası (GaNPrime PowerCore 65W)

Anker 733 powerbank, üç farklı renk seçeneğiyle.

100 dolarlık Anker 733 Güç Bankası, Anker 735’e benzer bir güç dağıtımı sunar ve iki USB-C bağlantı noktası ve tek bir USB-A bağlantı noktası aracılığıyla 65W güç sağlar, ancak bu yalnızca bir duvar prizine takıldığında gerçekleşir. Adından da anlaşılacağı gibi, Anker 733 Power Bank ayrıca yerleşik 10.000 mAh şarj edilebilir pile sahiptir, ancak yalnızca pili kullanan cihazları şarj ederken, güç çıkışı maksimum 30W’a düşürülür.


Anker 727 Şarj İstasyonu (GaNPrime 100W)

Anker 727 şarj istasyonu iki renk seçeneğiyle.

95 $ ‘lık Anker 727 Şarj İstasyonu, bir çift USC-C bağlantı noktasına bağlanan iki AC çıkışı ile Anker 615 USB Güç Şeridi’ne benzer bir yaklaşım benimsiyor, ancak eski cihazlar için eski okul USB-A bağlantı noktalarının sayısını ikiye katlıyor. Güç şeridinden farklı olarak, Anker 727 tam 100W şarj sağlar ve gerekirse tek bir USB-C bağlantı noktası üzerinden 100W’a kadar çıkarılabilir. Anker ayrıca 727’nin çoğu anahtarlı uzatma kablosundan çok daha ince olmasına rağmen, geleneksel bir AC fişine dayanan cihazları gerçekten takamayacağınız kadar ince değil.genel-7