Anker, her şarjda güç tüketimini azaltırken birden fazla cihaza 150W’a kadar güç dağıtımı vaat edebilen yepyeni bir GaN tabanlı şarj çözümleri serisini duyurdu. Yeni GaNPrime serisi, PowerIQ 4.0 ile birlikte Anker’in GaN teknolojisine sahip altı farklı form faktörü içeriyor. Aynı anda birden fazla cihazı şarj ederken faydalı olabilecek mükemmel bir teknoloji, çok fazla pili kalmayan cihazlara daha hızlı şarj hızları sağlar.

Yeni Anker Şarj Cihazları Daha Hızlı, Daha Küçük ve Daha Verimli

Anker CEO’su Steven Yang, “GaNPrime şarjda yeni bir dönemi temsil ediyor” dedi. “Daha hızlı ve daha güvenli bir şarj deneyimi sunmanın yanı sıra, yeni GaNPrime şarj cihazlarımız, enerji tüketiminde önemli tasarruflar sunarak Anker’in daha sürdürülebilir bir geleceğe olan bağlılığını güçlendiriyor.”

Yeni Anker şarj çözümlerinin en önemli özelliği, eski şarj cihazlarına kıyasla enerji tüketiminde %7’ye varan tasarruf sağlayabilmeleridir. Anker, piyasadaki en iyi şarj cihazlarına kolayca meydan okuyor ve ayrıca bağlı cihazların çok fazla ısı üretmesini önlemek için çalışan ve sıcaklıkların belirli bir sınırın üzerine çıkmamasını sağlamak için güç çıkışını ayarlayan ActiveShield 2.0’a sahipler.

Bu yeni serinin amiral gemisi modeli Anker 747; Apple’ın 140W şarj cihazından %38 daha küçük olduğu ve bir USB-A bağlantı noktasıyla birlikte üç adet USB-C bağlantı noktasına sahip olduğu için şirket buna küçük form faktörlü bir şarj cihazı diyor. Bununla birlikte, USB-C bağlantı noktaları 100W çıkışta maksimuma çıkar; bu, şarj cihazının 100W’tan daha az güç gerektiren neredeyse tüm dizüstü bilgisayarlara kolayca güç sağlayabileceği anlamına gelir. Anker’in piyasaya sürdüğü tüm şarj cihazlarının listesi aşağıdadır.

  • Anker 747 Şarj Cihazı: 3 adet USB-C ve 1 adet USB-A bağlantı noktası ile maksimum toplam çıkış 150W’tır.
  • 737 şarj cihazı: 2 USB-C ve 1 USB-A bağlantı noktası ile 120W maksimum toplam çıkış.
  • 733 güç bankası: 2 USB-C ve 1 USB-A bağlantı noktası ile 65W maksimum toplam çıkış.
  • 727 şarj istasyonu: 2 USB-C, 2 USB-A ve 2 AC bağlantı noktası ile 100W maksimum toplam çıkış.
  • 615 USB çoklu priz: 2 USB-C, 1 USB-A ve 2 USB A bağlantı noktasıyla toplam 65 W maksimum çıkış.
  • 735 şarj cihazı: 2 USB-C ve 1 USB-A bağlantı noktası ile 65W maksimum toplam çıkış.

Aşağıdaki tüm yeni Anker şarj çözümlerine bakabilirsiniz.

Merak edenler için, Anker 735 şarj cihazı, 615 güç şeridi ve 727 şarj istasyonu, bugünden itibaren Amazon’da sırasıyla 60, 70 ve 95 dolardan satışa sunuluyor.

Dizinin geri kalanı bu yılın üçüncü çeyreğinde sevk edilecek. Anker, 747 şarj cihazı için 110 dolar, 733 için 100 dolar ve 737 şarj cihazı için 95 dolar talep edecek.genel-17