GPS’inizi Billings’e ayarlayın, çünkü Montana’ya gitme zamanı. Her halükarda yakında olacak – American Truck Simulator’ın Montana genişleme çıkış tarihi 4 Ağustos olarak açıklandı, bu da PC’deki en iyi kamyon oyunlarından birinin bir eyalet büyütmek üzere olduğu anlamına geliyor.

Montana, American Truck Simulator’a bir dizi yeni özellik ekleyecek ve 2011 oyunu Extreme Trucker 2’de Thompson Falls, Montana’nın bir haritasını içeren geliştirici SCS Software için biraz geçmişe yolculuk olacak.

Montana, karayollarını ve yan yollarını süsleyen kaplıcalar ve buzul gölleri ile kilometrelerce engebeli dağ vahşi doğasına sahiptir. Ormancılık ve rafinaj dahil olmak üzere pek çok endüstri de var ve bu da girişimci işletme sahipleri için bir sürü iş olduğu anlamına geliyor.

İşte son fragman:

American Truck Simulator’ın diğer genişletmelerinde olduğu gibi, küçük kasaba Amerika’nın görünümünün ve hissinin sim’de ne kadar iyi yakalandığını görmek neredeyse tekinsiz. Merkezi Prag’da olan SCS Software, açıkçası bunlar için çok fazla ödev yapıyor ve karşılığını alıyor.

Yapabilirsiniz İstek listesi Montana şimdi Steam’deve 4 Ağustos’ta satın alınabilir olacak. Fiyat henüz listelenmemiş olsa da, diğer eyalet DLC’leri lansmanda 11.99 USD / 9.99 £ GBP çalıştırdı, bu nedenle muhtemelen Montana’nın benzer şekilde fiyatlandırılmasını bekleyebilirsiniz.oyun-2