YouTube’da biri 25 dakikalık Saints Row Gameplay gibi görünen bir şey yükledi ve oyun internete yeni bir önizleme turu sunarken, bize bu videoda bir göz atabileceğiniz belirli bileşenleri gösterdi. İşte 25 dakikalık Saints Row Gameplay Leaked’e ilk bakışınız.

25 Dakikalık Saints Row Oynanışı Sızdırıldı

Saints Row’un yeniden başlatılması, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series ve PC için Ağustos ayında PC ve konsollara yönlendiriliyor. Son önizleme turu, birçok mağazaya ve oyuncuya serideki en son girişle ilgili ne bekleyebilecekleri konusunda iyi bir fikir vermiş olsa da, bunların çoğu da sınırlı bilgiydi.

YouTube’da, tüm ihtişamıyla sızdırılan Saints Row Gameplay’in daha da fazla görüntüsünü gösteren 25 dakikalık bir video çıktı.

Yeni Saints Row Gameplay kesinlikle bakılması gereken bir şey olsa da, oyun şu ana kadar çok karışık bir resepsiyona sahip. Birçok oyuncu oyunun kalitesi konusunda endişeli ve oyunun orijinal seriye kadar iyi bir iş çıkardığını düşünürken, diğerleri serinin yeni yönünü küçümsemektedir.

Çitin hangi tarafında olursanız olun, sızdırılan oyuna bir göz atmalı ve kendi kararınızı vermelisiniz. Şahsen, serinin geri dönüşünü sabırsızlıkla bekliyorum ve piyasaya çıktığında oynamayı dört gözle bekliyorum.

Oyunda devam eden çeşitli görevler var. Kaç tanesinin hikaye ya da yan görev olduğu belli değil ama bu videoyu daha da tuhaf yapan şey oyun içi metnin farklı bir dilde olması ama oyunun konuşma dili İngilizce olması.

Ek olarak, sağ altta bir IGN filigranı vardır; bu, bunun IGN’nin bölgesel kanallarından birinden erken yüklenmiş olabileceği ve birisinin videoyu listeden çıkarılmadan önce indirebileceği anlamına gelir.

Saints Row, tüm büyük konsollar ve platformlar için 23 Ağustos’ta çıkacak. Aşağıdaki yorumlar bölümünde başlık için heyecanlıysanız bize bildirin.oyun-5