Kinetic Games, bir sonraki Phasmophobia güncellemesinin özel zorluk seçenekleri ve yepyeni bir harita getirdiğini duyurdu. Steam haber patlaması. Özel zorluk seçenekleri için kesin bir çıkış tarihi yok, ancak piyasaya sürüldüğünde, hayaletin ne kadar hızlı hareket edebileceğini ayarlamaktan kendinizi yavaşlatmaya ve hayalet oyununda akıl sağlığı tüketimini artırmaya kadar her şeyi ince ayar yapmak için oldukça geniş bir ayar aralığı içerecek. Hatta bir av sırasında kaç tane Lanetli Mülkün ortaya çıkacağını ayarlayabilir veya onları kullanma ve ekibinizi ölüme mahkum etme cazibesi çok güçlüyse, onları tamamen kaldırabilirsiniz.

Her modifikasyonun, bir av yapmaya ne kadar zorlayıcı – veya ne kadar kolay – karar verdiğinize bağlı olarak ayarlanan bir ödül çok oyunculu oyunu vardır, bu yüzden hayaleti tamamen sinirlendirmeden önce bunu aklınızda bulundurun.

Kinetic, daha kolay kullanım için favori ayarlarınızı kaydedebilmeniz için önceden ayarlanmış üç yuva ekliyor ve gelecekte daha fazla zorluk geçişi eklemeyi planladıklarını söyledi.

Bir sonraki güncellemede ayrıca yeni, daha da ürkütücü bir sığınma haritası olan Sunny Meadows da geliyor. Mevcut tımarhaneden daha küçük olabilir, ancak boşlukta eksikliğini birden fazla temalı “bölge” ile telafi ediyor. Kinetic, amacın mevcut iltica haritasının aksine Sunny Meadows’u içinde yaşanmış ve sahipsiz hissettirmek olduğunu söyledi. Kitaplıklar, tekerlekli sandalyeler ve diğer mobilyaların olası olmayan yerlerde bulunması, av sırasında kaçış yolunuzu engeller, ancak muhtemelen yeni saklanma yerleri de sağlar.

Sunny Meadows’un bölgeleri arasında bir şapel ve saklanacak yeri olmayan büyük, açık bir avlu bulunur ve her biri kendi yeni, benzersiz varlıklarıyla birlikte gelir. Avlu kesinlikle izinde kızgın bir Deogen ile sonuçlanmak istediğiniz yer değil.

Bir sonraki Phasmophobia güncellemesinin yayınlanmasını bekleyemiyorsanız, o zamana kadar PC’deki en iyi korku oyunları için seçtiklerimize göz atın.oyun-2