Samsung Galaxy A04s’in Samsung’un Noida merkezli tesisinde üretime başladığı bildirildi. Güney Koreli şirketin üretim birimlerini hala mükemmelleştirdiği söyleniyor ve akıllı telefonun önümüzdeki iki ay içinde mağazalarda olmasını bekleyebiliriz. Telefonun Eylül ayı sonlarında veya Ekim ayı başlarında Hindistan pazarına çıkacağı söyleniyor. Samsung Galaxy A04s’in 5G modelinde de satışa sunulacağı bildiriliyor. Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy A04s 5G akıllı telefonun 5G modelini Rs’nin altında bir fiyata getirmesi bekleniyor. Hindistan’da 11.000.

göre son rapor 91Mobiles tarafından, Samsung Galaxy A04s, Güney Koreli şirketin Noida merkezli tesisinde üretime başladı. Telefonun Eylül sonu veya Ekim başında Hindistan’da satışa çıkması bekleniyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, Samsung Galaxy A04s, daha önceki bir rapora göre 5G modelinde de mevcut olacak. Yakışıklı zaten Geekbench kıyaslama web sitesinde tespit edildi. Güney Koreli teknoloji şirketinin Samsung Galaxy A04s 5G’nin 5G modelini Rs’nin altında bir fiyata getirmesi bekleniyor. Hindistan’da 11.000.

Samsung Galaxy A04s özellikleri (beklenen)

Samsung Galaxy A04s’in Geekbench sonuçları, akıllı telefonun bazı özelliklerini önermişti. Yakışıklı muhtemelen 2GHz temel saat hızına sahip sekiz çekirdekli Exynos 850 SoC tarafından desteklenecektir. Galaxy A04s’in 3GB RAM ile donatıldığı ve kutudan çıktığı haliyle Android 12 çalıştırdığı söyleniyor.

Galaxy A04s’nin üst kısmında V şeklinde bir çentik bulunan 6,5 inç HD+ çözünürlüklü bir ekrana sahip olması bekleniyor. Samsung’un akıllı telefonunun, geçen yıl Ağustos ayında Hindistan’da piyasaya sürülen önceki model Samsung Galaxy A03s’e benzer özelliklere sahip olması bekleniyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Google Pixel 6a Teardown Video, Plastik Sırtlı, Çıkarması Kolay Pil Gösteriyor: Tüm Ayrıntılar

iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, 6 GB Daha Hızlı LPDDR5 RAM Özelliğine Sahip Olabilir: Rapor

genel-8