Birkaç yıldır Sprint’e ait ve daha sonra ABD kablosuz endüstri rekabetinin (görünümünü) korumak için 2020’de T-Mobile tarafından Dish’e satılan Boost Mobile, kesinlikle AT&T’nin müşteri numaralarını yakın zamanda geçebilecek bir konumda değil, ancak paranızın karşılığı açısından, bu ön ödemeli operatör yenmek daha zor ve daha zor.

Bu, yalnızca yeni müşteriler için, taşıyıcının Otomatik Ödeme programına kaydolduğunuz sürece asla artmayacağına söz verdiği aylık 25 ABD doları oranında mevcuttur. Bu, her ikisi de sınırsız hizmet için abonelerini aşırı şarj eden Verizon ve AT&T’ye atılan kusursuz bir-iki yumruk. sadakat gibi şeylere çok az önem vererek veya hiç umursamadan artan fiyatlar.
Ayda 25 dolarınız size Boost Mobile’da sınırsız “her şeyi” satın alacak, unutmayın, operatörün “genişletilmiş veri ağına” (AT&T’ye ek olarak T-Mobile olarak da bilinir) ve hatta (sınırlı) 5G kullanılabilirliğine erişim her zaman olduğu gibi , bir “yakalama” var.

Sınırsız telefon görüşmeleriniz ve metin mesajlarınız kesinlikle hiçbir kısıtlamaya sahip olmayacak olsa da, bu son derece ucuz yeni plana dahil olan “sınırsız” mobil veri, 30 GB kullandıktan sonra hız “düşürebilir”. Bu, 50 dolarlık planda sunulan 35 gig “yüksek hızlı” aylık veriden aşağıdır, ancak yüzde 50 indirim göz önüne alındığında, muhtemelen bunun fedakarlığa değer olduğu konusunda hemfikir olabiliriz.

Göz önünde bulundurmanız gereken diğer tek şey, 25 dolarlık aylık planın ayrıca ayrı bir mobil erişim noktası tahsisi ile gelmemesidir, bu nedenle tethering’e izin verilirken, kullanımı yukarıda belirtilen 30 gig yüksek hızlı pakete sayılacaktır.

Yine de Boost Mobile, buna şu anda “ABD’deki en düşük maliyetli sınırsız plan” diyor ve Metro by T-Mobile’ın giriş seviyesi seçeneği, örneğin, harika bir 15 dolar. Bu arada, hem büyük fiyat farkı hem de çok farklı hedef kitleler göz önüne alındığında, Boost’un burada sunduklarını Verizon, AT&T veya T-Mo’nun sınırsız faturalı hizmetleriyle karşılaştırmaya değmez.telefon-1