Nickelodeon’un Last Airbender evrenindeki filmler ve şovlar üzerinde çalışmak için kurduğu ekip olan Avatar Studios’un ilk animasyon filmi, Avatar Aang ve arkadaşlarını içerecek. bir duyuru San Diego Comic-Con sırasında yapıldı (aracılığıyla Gizmodo). Henüz oyuncu seçimi veya bir hikaye özeti hakkında bir haber yokken, bazı hayranlar onu görme olasılığı konusunda heyecan duyduklarını dile getirdiler. Takım Avatarı – Aang, Katara, Sokka, Toph, Zuko, Suki ve tabii ki Appa’dan oluşuyor – yeni bir şeyle.

Göre Çokgenşov genç yetişkinler olarak Team Avatar’a odaklanacak ve bize arasında gerçekleşen bazı olaylara bir göz atacak. Son havabükücü ve Korranın efsanesi. bir de var tabii adil Paylaş bir şey görmeyi umut eden insanların yeni karakterlere odaklandıbeğenmek romanlardan olanlar. (Duyuru videosundaki tease göz önüne alındığında, bu anlaşılabilir bir durumdur.)

Eğer o kamptaysanız, henüz ümidinizi kesmeyin. Bu sadece ilk üç animasyon filmi Stüdyonun üzerinde çalıştığı, bu nedenle diğer karakterlerin ekranda ilk kez yer alması için potansiyel olarak bolca yer var.

Avatar Studios’un dışında Netflix, bir noktada çıkacak olan orijinal dizinin canlı aksiyon uyarlaması üzerinde çalışıyor, ancak bunun için o kadar heyecanlı olduğumu söyleyemem a) Netflix’in canlı aksiyon uyarlamalarının tarihi , b) tarihi canlı aksiyon Avatar uyarlamaları ve c) şovun orijinal yaratıcılarının o projeden ayrılmış olması.

genel-2