Knox Suite: akıllı telefonları ve tabletleri yönetmek için bir çözüm paketi

Samsung, profesyonel dünya için akıllı telefonlar tasarlama ve pazarlama becerisine ek olarak, Knox Suite çözümünü sağlar, BT yöneticilerinin hayatını kolaylaştırmak, verilere güvenli erişim sağlamak ve çalışanlar için sürekli üretkenlik sağlamak için tasarlanmış hepsi bir arada bir yazılım paketi.

Knox Suite, esas olarak şirketlerde mobil cihazların yönetimiyle ilgili bekleyen üç soruna yanıt verecektir:

  • Güvenlik : çözüm, güvenli kayıt, güvenlik politikalarının kolay uygulanması, veri korumasının yanı sıra kayıp veya hırsızlık durumunda cihazın uzaktan sıfırlanması veya kilitlenmesine olanak tanır.
  • dağıtım: uç noktalar, zamandan tasarruf etmek ve hatalardan kaçınmak için otomatik ve anlık bir şekilde toplu olarak dağıtılabilir
  • yönetmek : diğer şeylerin yanı sıra, filo yöneticileri cihazları günlük olarak hızlı bir şekilde yönetebilecek ve kontrol edebilecek, sahada bir işbirlikçiye uzaktan kontrol yoluyla teknik olarak yardımcı olabilecek ve/veya yalnızca üretkenliği korumak için iş uygulamalarını kullanıma sunabilecektir.

Bunun ötesinde ve analizi mükemmelleştirmek için pillerin sağlık durumu, cihazların kullanımı hakkında bilgi almak ve genel bir izleme yapmak da mümkündür.

Knox Suite, işletim sistemleri çalıştıran cihazlarla uyumludur Android, iOS, Windows ve Chrome OS ve piyasadaki tüm MDM (Mobil Cihaz Yönetimi) çözümleriyle arayüz oluşturabilir.

Veri hacmindeki artış, donanımlı kullanıcı sayısı ve kurumsal tehditlerle karşı karşıya kalan Samsung Knox Suite, bir mobil terminal filosunu etkin bir şekilde yönetebilen bir paket olarak konumlandırılmıştır.


inmac wstore: Samsung Knox Suite ile mobil cihaz dağıtım uzmanları

Bir kuruluş içinde mobil terminalleri dağıtmak için uzmanlara başvurmanız şiddetle tavsiye edilir ve inmac wstore bunlardan biridir.

inmac wstore tarihsel olarak bilgisayar donanımı distribütörüdür ekipman alımı, kurulumu ve hazırlanmasında kuruluşlara eşlik eder. Son birkaç yıldır şirketin, müşterilerin çalışanlarına tedarik sağlamayı ve mobil terminallerin dağıtımını proje modunda ve stok sıkıntısı olmadan yönetmeyi mümkün kılan 2.500 m²’lik bir teknik servis merkezi bulunuyor.

Mobilite konusunda uzmanlaşmış direk, rolü müşteriler için cihaz hazırlamak olan altı teknisyenden oluşuyor. Bu, akıllı telefonlar için koruyucu camın takılması, bir SIM kartın etkinleştirilmesi ile ilgili işlemleri içerir. iş uygulamalarını mobil cihazlara geri getirmek için Samsung Knox MDM aracılığıyla cihazların entegrasyonuna kadar.

Bu ekip, piyasadaki yeni özellikleri ve yenilikleri anlamak için en son teknolojiler ve Samsung Knox çözümleri konusunda günlük olarak eğitilmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Ayrıca, iş projelerini daha iyi hazırlamak için Samsung’un özel desteğinden de yararlanır.

Bir şirket, Knox Suite’e ek olarak, mobil cihaz dağıtım projesini yürütmek için inmac wstore’un Servis ve Çözümler ekibine de güvenebilir.genel-15