Galaxy Z Fold 3'ün bir fotoğrafı

Galaxy Z Fold 3 bizi etkiledi. Halefi meşaleyi taşımayı başarabilecek mi?
Fotoğraf: Sam Rutherford / Gizmodo

Samsung’un bir sonraki katlanabilir akıllı telefonlarıyla ilgili sızıntıları araştırma zamanı yakında sona erecek gibi görünüyor – en azından şimdilik. Samsung, katlanabilirler bölümünden neler geleceği hakkında daha fazla bilgi vereceğini duyurdu. 10 Ağustos 09:00 ET / 06:00 PT bir sonraki sanal Paketlenmemiş etkinliği sırasında.

Samsung, şirketin herkesin görebileceği yeni bir şeyi “açtığı” fikrine atıfta bulunmak için etkinliklerini “Paketlenmemiş” olarak adlandırıyor. Henüz teyit edilmemiş olsalar da, Samsung’un son birkaç yıldır her yaz bu zamanlarda tanıtmayı alışkanlık haline getirdiği yeni nesil Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4’ü görmeyi bekliyoruz. Bu sadece bizim kendi sezgimiz değil, birçok not sızdıranlar olayın ayrıntılarını zaten paylaştık.

Samsung broşürünün bir fotoğrafı

Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliği, 10 Ağustos’ta 09:00 ET’de canlı olarak gerçekleşecek.
resim: SAMSUNG

Yeni cihazlar hakkında her şeyi bilmiyor olsak da ortalıkta dolaşan söylentiler var. özellikle, Z Çevirme 4, kare bir şekle dönüşen katlanabilir cihazın, son nesil sürümden kaynaklanan zayıf pil ömrünü düzeltmeye yardımcı olmak için öncekinden biraz daha büyük bir pile sahip olması bekleniyor. Z Flip 4 ayrıca bir daha büyük kapak ekranı, mevcut 1,9 inç boyutundan tam iki inç boyutuna kadar. Bu, şeylerin büyük düzeninde yalnızca önemsiz bir artış, ancak bildirimler ve hareketli grafikler gibi şeyler için biraz daha fazla alan eklemeye yardımcı olabilir.

bu Galaxy Z Katlama 4bir kitap gibi dikey olarak katlanan katlanabilir cihazda, “%100 doğru” olduğu iddia edilen bir teknik özellik sayfası vardı. heyecan Mayıs ayında geri. Eğer zaten bir Galaxy Z Katlama 3, yükseltme ihtiyacı hissetmeyebilirsiniz. Galaxy Z Fold 4’ün tam bir revizyondan ziyade akıllı telefon serisine küçük bir güncelleme olması bekleniyor. Özelliklerin, her ikisi de 120Hz yenileme hızına sahip, iç kısımda 7,6 inç QXGA+ AMOLED ekran ve ön tarafta 6,2 inç HD+ AMOLED ekran içerdiğini duyduk. Cesaret, bu yılki Snapdragon 8+ Gen 1 işlemciye ve 12 GB’a kadar RAM’e sahip olabilir ve Fold modelini işçi arı için bir cihaz olarak daha da sağlamlaştırabilir. Ayrıca etkinlik duyurusu sırasında o S Pen’in ortaya çıkıp çıkmayacağını da merak edeceğiz.

Kim bilir? Belki Samsung’un yaz çevirme ve katlama çılgınlığı da ortaya çıkaracaktır. Galaksi İzle 5Galaxy Watch 4’ten çok da farklı olmayacak gibi görünüyor. Galaxy Watch 5, ürün grubuna yeni renkler katabilir ve hatta Galaxy Watch 5 Pro’yu aileye getirebilir. Samsung Health üzerinden izleme için daha sağlam kasa ve geliştirilmiş sensörler.

91CeplerBu sızıntılar boyunca birkaç kez atıfta bulunulan Galaxy Buds Pro 2’nin, Samsung’un bahsi geçen cihazlarla sahneyi paylaşabileceği rüzgarı da yakaladı. Paketlenmemiş olay. Bu, şirketin geliştirilmiş ikinci nesil Galaxy Buds’ı çeşitli renklerde tanıttığı geçen yılki etkinlikle kesinlikle uyumlu olacaktır. sitede de var yayınlanan İlk Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 baskı görüntüleri olduğu iddia ediliyor.

Birkaç hafta içinde çok daha fazlasını öğreneceğiz, bu yüzden sabırlı olun. Ama biraz düşürmeye hazırsan Cihazlar daha duyurulmadan önce Samsung, resmen açılan ön siparişler Etkinlik 10 Ağustos’ta yayınlanana kadar ABD için. Daha fazla bilgiyi şirketin web sitesinde kontrol edebilirsiniz. Bir sonraki akıllı telefonunuzun tam fiyatını düşürmeye çalışıyorsanız, bazı takas anlaşmalarının olduğu resmi web sitesi.

genel-7