Prime Day boyunca en iyi iPad fırsatı, 2020 iPad Air’deydi ve Walmart’ta 379 dolara (220 dolar indirim) satıldı. Ancak yerini daha yeni, daha hızlı iPad Mini aldı. Best Buy’da 100$’lık bir fiyat düşüşü ile 399,99$’a düştü. sen varken teknik olarak paranızın karşılığında daha az tablet elde edin – Mini, Air’in 10,9 inç ekranına kıyasla 8,3 inç ekrana sahip – 2020 Air’de bulunandan biraz daha hızlı bir A15 Bionic yonga setine sahip. Kaygan, düz kenarlar, Touch ID donanımlı bir güç düğmesi ve bir USB-C şarj bağlantı noktası içeren yenilenmiş bir görünüme sahip tasarım açısından da benzerdir. İncelememizi okuyun.

Apple, geçen yıl sonbaharda düzenlediği donanım etkinliğinde 2021 iPad Mini’yi tanıttı, bu nedenle yakında yeni bir sürüm yolda olabilir. Mini, Air’in yörüngesini takip etmeye devam ederse, bu, diğer küçük değişikliklerle birlikte Apple’ın M1 yongasını içeride göreceğimiz anlamına gelebilir. İşte meslektaşım Dan Seifert’in Air’in M1’e sahip olmanın nasıl fayda sağladığı hakkında düşündükleri (spoiler: düşündüğünüz kadar değil!).


2021 iPad Mini (64 GB, Wi-Fi)

Apple’ın yenilenen iPad Mini’si, ana sayfa düğmesini kaldırıyor ve uçtan uca daha büyük bir ekranı tercih ediyor. Ayrıca daha hızlı bir işlemci, USB-C desteği ve Touch ID sensörü olarak ay ışığını aydınlatan üste monte edilmiş bir güç düğmesi ile donatılmıştır.

Lenovo Legion 5 Pro

Fotoğraf: Cameron Faulkner / The Verge

Walmart, Lenovo Legion 5 Pro oyun dizüstü bilgisayarının 2022 sürümünde muazzam bir anlaşmaya ev sahipliği yapıyor. Normalde 2.000 dolar civarında seyrediyor, Walmart, 1.599 dolarlık daire için harika bir konfigürasyona sahip. 16:10 en boy oranı ve 165Hz yenileme hızına sahip 16 inç QHD ekrana sahiptir. Intel Core i7-12700H işlemci, RTX 3070, 16 GB DDR5 RAM ve 1 TB SSD dahil olmak üzere özellikler açısından hayal kırıklığına uğratmaz. Bu yılki Intel tabanlı sürümle ilgili incelememi okuyun.

Bırakın sezonun en iyi fiyatıyla indirimde olmak şöyle dursun, bu modeli piyasada bulmak çok nadirdir. Diğer oyun dizüstü bilgisayarlarıyla karşılaştırıldığında, paranız için daha iyi özellikler (daha iyi bir yazma deneyimi ile birlikte) bulmakta zorlanacaksınız.

Lenovo Legion 5 Pro


Lenovo Legion 5 Pro (2022)

Legion 5 Pro, 165 Hz yenileme hızına sahip 16 inçlik bir IPS paneli içerir. İçeride Intel’in Core i7-12700H işlemcisi ve Nvidia’nın RTX 3070’i bulunuyor.

Elgato Anahtar Işık Mini

Key Light Mini, bir tripoda vidalanabilir veya manyetik bir yüzeye yapışabilir.
Resim: Elgato

Elgato’nun yayıncılar ve video içerik oluşturucuları için ürettiği ürünler nadiren uygun fiyatlıdır, ancak bu anlaşma en şık gadget’larından birini 20 $ daha ucuz hale getirir. Key Light Mini’si normalde 100 dolara mal oluyor, ama Amazon’da 79,99 dolara alabilirsin. Bu, kamerada daha iyi görünmenizi sağlayacak dikdörtgen, şarj edilebilir bir ışıktır ve diğer birçok temel ışığın yapabileceklerinin ötesine geçer.

Birçok parlaklık seviyesiyle birlikte ayarlanabilir renk sıcaklığı (saf beyazdan gün batımına daha yakın bir turuncuya) sunar. Key Light Mini, basit kontrollere sahiptir ve Elgato’nun uygulaması aracılığıyla Wi-Fi üzerinden ayarlamalar yapabilirsiniz. Bu konuda en sevdiğim şey, manyetik olması, bu yüzden bunun için tamamen bir tripod yuvasına ihtiyacınız yok (tripod dişi olmasına rağmen). Kapsamımızı okuyun.

Elgato Anahtar Işık Mini


Elgato Anahtar Işık Mini

Key Light Mini, 800 lümenlik bir ışıktır ve en yakın akrabası olan 199,99 $’lık Anahtar Işık gibi OSRAM LED’lerine sahiptir. Diğer önemli özellikler arasında, dört saate kadar dayanabilen ve 15W USB-C şarj bağlantı noktası aracılığıyla 60 dakikalık hızlı şarjı destekleyen yerleşik bir pil yer alıyor. Renk sıcaklığı 2900–7000 derece Kelvin arasında ayarlanabilmektedir.

Birkaç ekstra anlaşmagenel-2