Eğer parmaklarınızı VTubing dünyasına daldırmak istediyseniz, bunu bugün Respawn Entertainment tarafından yayınlanan resmi Apex Legends VTuber avatarlarını kullanarak yapabilirsiniz. Avatarlar, Apex’in önümüzdeki hafta başlayacak olan anime temalı Gaiden etkinliğinin görünümlerine dayanan üç efsane – Bangalore, Mirage ve Octane – kıyafetler giyiyor.

Mirage’ın avatarı, My Hero Academia temalı Marked Man görünümünde süslenmiş holografik düzenbaza sahipken, Octane One Piece’den ilham alan Deniz Bacakları görünümünü giyiyor. Ancak Bangalore, yeni Prestij kostümü Apex Commander’ı giyiyor. Birçok VTuber, anime karakterlerini avatarları olarak kullanır, bu avatarların Gaiden etkinliğiyle birlikte yayınlanmasının nedeni de bu olabilir.

“Sanal YouTuber’ların” kısaltması olan VTuber’lar, yüzlerini kamerada göstermek istemeyen ancak yine de videolarında veya akışlarında kendilerinin fiziksel bir temsilini isteyen içerik oluşturucular arasında son yıllarda popülerlik kazandı. Yalnızca seslendirme içeriği bazen YouTube ve Twitch’te çekiş kazanmakta zorlanabilir, bu nedenle ilginç, eğlenceli, iyi animasyonlu bir avatarın tanıtımı genellikle VTuber’a daha yüksek düzeyde gizlilik sağlarken izleyici katılımıyla ilgili sorunları azaltabilir.

Apex Legends VTuber avatarlarının her biri, kendi benzersiz animasyonları, ifadeleri ve HUD kaplamalarıyla birlikte gelir ve içerik oluşturuculara, kanalları için özel bir karakter oluşturmak için para harcamak zorunda kalmadan VTubing hayallerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları tüm araçları sağlar. . Birçok VTuber orijinal, özelleştirilmiş avatarları tercih ederken, bu avatarlar genellikle yüksek bir fiyat etiketi ile gelir, bu nedenle Apex Legends avatarları, VTubing’i merak eden ancak iki ayağıyla da atlamaya pek hazır olmayan herkes için harika bir başlangıç ​​noktasıdır.

Avatarların her biri farklı bir VTuber yaratıcısı ekibi tarafından oluşturuldu. @Kaibuzetta tasarlayan sanatçıdır Bangalore’un VTuber avatarısüre @KirynnVT teçhizatı ele aldı. Mirage’ın VTuber avatarı tarafından oluşturuldu @nnnoira ve hileli @BaşkanLich. Arkadaki takım Octane’ın avatarı içerir @Miyukiko (karakter sanatı) ve @rj_hinode (arma ve animasyon).

Mirage ve Octane, sosyal medyaya olan sevgileriyle tanınırlar ve bu da onları mükemmel VTuber avatarları yapar.

Ancak Apex’in efsaneleri, VTuber trendine atlayan ilk oyun karakterleri değil – Sonic the Hedgehog, geçen yaz VTubing’i denedi. Yine de, efsaneler buna biraz daha uygun olabilir – özellikle Mirage’ın özçekimlere olan takıntısı ve Octane’nin canlı akışa olan derin sevgisi göz önüne alındığında.

Apex Legends VTuber avatarlarından yararlanmak isteyen herkes, onları ve diğer tüm varlıkları Respawn’ın sahip olduğu resmi Apex Legends web sitesinden indirebilir. ayrıntılı talimatlar sağladı (hem yazılı hem de video formatında) tüm VTuber’ların seçtikleri avatarlarını hazır ve çalışır hale getirmelerine yardımcı olmak için.

Apex Legends, konsolda ve PC’de oynamak ücretsizdir. Oyunun mobil versiyonu Apex Legends Mobile şu adresten indirilebilir: Android ve iOS cihazlar.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1