En yeni kozmetik ürünleri arayan Valorant oyuncuları için, FPS oyununda birçok kişinin gözünün üzerinde olduğu, özellikle anlaşılması zor bir ıvır zıvır var – ve şimdi Riot, bir Yumruk Darbesi İsyan Silah Arkadaşı’nın nasıl elde edileceğini ayrıntılı olarak açıkladı. Ya da belki daha doğrusu nasıl olumsuzluk bir tane elde etmek için – oyuncuları, ürün hakkında Riot çalışanlarını rahatsız etmenin, kendinize bir tane alma fırsatını kaçırmanın kesin bir yolu olduğuna dair bir uyarı ile.

başlıklı bir yazısındaBir Riot Gun Buddy nasıl edinilir” Riot ekibi, çalışanların sınırlı ziynetleri hangi oyunculara dağıtacağına nasıl karar verdiğini açıklıyor. Yüzey düzeyinde, tavsiye çok basittir – “bir Riot çalışanı ile bir maçta iyi bir sportmenlik sergileyin.” Gönderi, çalışanların “takımlarının olumlu ve motive edici bir parçası olmak” için oyuncu arayışında olduklarını söylemeye devam ediyor.

Önemli olarak, gönderi aynı zamanda bir Rioter’dan Gun Buddies’ten birini istemenin veya onlara onlar hakkında soru sormak için bir Twitter DM göndermenin, bir tane alma şansınızı neredeyse kesin olarak azaltacağını vurguluyor. “Her Riotçu’nun verebileceği Yumruk Darbesi sayısının bir sınırı vardır”, bu nedenle ekip bunları ne zaman ve nereye teslim edecekleri konusunda oldukça seçicidir.

Riot’un birkaç üyesi, duyguları tekrarlayarak araya girdi. vahşi yarık Hans Christian Lueneborg diyor Yumruk Yumruğu verdiği bazı oyuncuların pozitiflikleri ile “gerçekten günümü güzelleştirdiğini” ve “tüm maçları kazanamasak da oynarken çok iyi vakit geçirdiğimizi” söyledi.

TFT ürün yöneticisi Travis Boese diyor ki, “O kadar çok harika an yaşadım ki, bu bazen Gun Buddy’ye yol açar, bazen de olmaz. Kendin ol. Harika ol. Onunla oynamaya çalışmayın.”

Riot ayrıca, oyuncuların maçlarının her birinde iyi bir sporcu olmak için çaba göstermeleri gerektiğini, ancak Riot Gun Buddy’nin yalnızca takımlardan biri sizi kendi başına hareket halinde görürse ödüllendirileceğini vurgular. Bu yüzden maç geçmişinizi göndermeye çalışmayın ve iyi davranışınızın bir ödülü hak ettiğini iddia etmeyin (elbette diğer oyunculara saygı duymanın verdiği tatmin dışında).

Son olarak gönderi, Riotçuların size bir Yumruk Darbesi Silah Arkadaşı satmayı asla teklif etmeyeceğini veya birini kazanmak için herhangi bir çekiliş veya yarışma teklif etmeyeceğini ve bunlardan herhangi biriyle karşılaşırsanız, bunların sadece dolandırıcı olduklarını ve Riot’a bildirilmesi gerektiğini vurguluyor. .

Diğer Valorant haberlerinde, yeni Sarmad görünümleri hayranları ikiye bölüyor. Phoenix ve Yoru, aynı zamanda çok oyunculu oyun için şirin algılama uygulayan ve KAY/O’ya yaşam kalitesi iyileştirmeleri ekleyen Valorant 5.01 yamasında güçlendirmeler gördü.oyun-2